Přejít na výpis diskuzí

Dennis Storhoi

OSOBNOST 28.3.2008 
8 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Obdivovatelé

    Annis, na Yahoo je obdivovatelů dost, to je fakt ... Ale žádná spřízněná duše tady u nás ... *9* Tak snad se to zlepší ... *1*
  • Oprava

    Omluvám se ... Chyba v prvním příspěvku. Přeškrtnuté je to druhé O ... Správný pravopis jména je tedy Dennis Storhøi. *1*
  • Na úvod

    Zdravím všechny případné návštěvníky této osobnosti. Nevím jak moc je vám známá, takže trochu na vysvětlenou - Dennis Storhoi (to první o se píše přeškrtnuté, ale na to tu nemám písmo ... *9* ) se proslavil natočením filmu Vikingové (The 13th Warrior), kde hrál jednu z hlavních rolí. Myslím, že to byl excelentní výkon a tak jsem zabrousila na norské stránky a našla pár fotek. Z norského textu (občas proloženého angličtinou) jsem pochopila,že v Norsku je Dennis velmi oblíbeným hercem jak filmovým, tak i divadelním a šíře jeho záběru (od komedie až po thriller) je opravdu úctyhodná. Proto jsem se rozhodla, založit jeho profil na Osobnostech. Zatím je tu jen pár fotek a základní údaje, ale doufám, že se mi vbrzku podaří přeložit jeho životopis z norštiny (ufff), a přidat ho sem ... A třeba nás pak po čase bude i víc obdivovatelů tohoto výborného herce. Těším se. *4*
    • Re: Na úvod

      Ahoj, sice nejsem jeho fanynka, ale z Vikingů si ho pamatuju až moc dobře, byl tam dost výrazná postava, vlastně bych řekla, že zastínil i celýho Banderase a Omara Sharifa *3* Obdivuju Tě, že si životopis překládala z norštiny, to muselo dát pěknou fachu. Denise jinak odjinud neznám...
      • Re: Re: Na úvod

        Ahoj, díky za vzkaz ... Životopis jsem získala v angličtině, takže to bylo celkem OK. Jen to nepsal rodilec, tak to gramaticky nebylo úplně fajn a tak to bylo náročnější, ale dalo se to. Myslím si, žes ani neměla možnost Dennise někde u nás vidět. Maximálně pokud dávali nějaký norský film z poslední doby v programech typu Filmový klub nebo tak nějak. Zatím jsem ale na nic nepřišla ... bohužel ... Doporučuju podívat se na dennisstorhoicircle na yahoo.com. Je tam spousta odkazů, mimo jiné i na videa a tam zjistíš, že Dennis je fakt herecká třída ... *14*
        • Re: Re: Re: Na úvod

          O jeho talentu jsem nikdy nepochybovala *3* *4* *3* Měj se *4*
          • Re: Re: Re: Re: Na úvod

            Škoda, že nás takových není víc ...
            • Re: Re: Re: Re: Re: Na úvod

              Myslím, že jeho obdivovatelů je po celém světě plno, jen o sobě nedávají vědět a sledujou z povzdálí *3* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit