Přejít na výpis diskuzí

Derrick Barry

OSOBNOST 18.4.2010 
19 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • wauworld

    vše nejlepší !!!

    Derrickovi !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • angyblackstar

    Supeerrrrr klučina

    Ahoj !! Zdravim všechny lidičky *4* Nudila jsem se a tak jsem šla na osobnosti viděla jsem tohohle chlápka a řekla jsem si : Další teplouš ! Ze zvědavosti jsem si pustila jeho videa na Youtube a pak jsem si řekla : Wow *4* !! Ten chlap je talentovanej , já ho obdivuji . Vy kteří jste ze začátku přemyšleli jako já tak pro vás mám radu
    1.Shlédněte si jeho videa na youtube :D
    (To je všechno , pak ho budete taky obdivivat . Zatim pp !! Ps : A vy kteří ho pomlouváte , tak se koukněte na sebe,
    ten chlápek si jde za svým snen .
    • atraktivnia

      Re: Supeerrrrr klučina

      on už Britney imituje nejmíň sedm let,ale v Talentu byl až asi v roce 2008.Podle mě mu to jako Britney sluší nejvíc ! *15*
      • atraktivnia

        Re: Re: Supeerrrrr klučina

        a gay prý není ! *15* Jeho jenom baví zpívat a imitovat a je dobré že to dovedl k dokonalosti ! Není to jako u normálních travesty,kde je jasně vidět,že jde o chlapi a nejsou ani moc přesvědčiví..Líbí se mi že Derrick v namaskování vypadá ještě líp,než Britney ! Je vyšší a hubenější a neukazuje...víte co ! *15*
  • avatar1

    jediná připomínka...

    ...Derrick si maluje prsa úplně stejně když je převlečený za Britney i za Lady Gagu !! Lady Gaga je má takový spadlý !!! *15*
  • linett

    výška..

    ...je 5ˇ9 tedy 175 cm ! Přidali ste mu centimetr ! A váží asi 66 kg ! *15*
  • vše nejlepší

    ..k narozeninám ! *15*
  • wauworld

    derrick..

    ..bude mít brzy narozky ! *15*
  • kiris

    derrick je talent !!

    miluju ho ! *14*
  • klarissa

    derrick je sexy....

    ..víc než Britney !!!! *15* *15*
  • martina81

    Oprava hrubky

    napodobYl
    To je osuda, no hlavně že jsem si toho všimla *7* *14* *8* *8*
    • georgino

      Re: Oprava hrubky

      napodopil se píše s měkkým i !!!! to není od slova být !!!
      • Re: Re: Oprava hrubky

        napodobil je sice s i .. jenomže se první nauč psát ty .. napsal/a napodopil
        *1* *1* a jinak je to chudák, že napodobuje někoho o kom ví,že nikdy takovej nebude *15*
        • kiris

          Re: Re: Re: Oprava hrubky

          napsala tohle :božee, ale musím uznat že jí dobře napodobil vzhledem ! asi blbě vidíš !!!
          • kiris

            Re: Re: Re: Re: Oprava hrubky

            to byl překlep,zatímco ona to nejdřív napsala dobře,a pak se oprqavila na špatně ! *1* *1*
            • kiris

              Re: Re: Re: Re: Re: Oprava hrubky

              sakra opravila ! *15*
  • martina81

    Ach jo

    božee, ale musím uznat že jí dobře napodobil vzhledem *1* *15*
    • georgino

      Re: Ach jo

      i zpěvem a vystupováním a sebevědomím! Není to jen o vzhledu ale i o výrazu tváře,gestech a tak dále ! *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit