Přejít na výpis diskuzí

Diana Kobzanová

OSOBNOST 5.5.2007 
37 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mila Diano,velke blahoprani k druhemu detatku a hlavne nezapominejte na pejska.Mam staforda a je mne 70let.Preji Vasi rodine hlavne zdravi.marie
  • Dobrý večer diano.Vím,že většinou ,zvíře bývá jako člen rodiny.Já mám doma nějaké zvíře pes,kočka doma,už od malička.V případě,že nastanou nějaké zdravotní komplikáce je to veliký problém.Prosím Vás jen o jediné.Nenechte to ubohé zvíře trápit a dopřejte jí odchod dříve než bude trpět.Moc Vám děkuji Martin
    P.S.Určitě nechcete,aby se to milované zvířátko trápilo
    S pozdravem Martin
  • všechno nejlepší k narozeninám hodně štěstí i hodně lásky i to zdraví
  • Paní Kobzanová vše nejlepší k svátku.
  • suuper fotky *14*
  • Rosserka
    Všechno nejlepší k tvému dnešnímu svátku!! *14* mám tě ráda
  • Ať růže na cestu sypou se Ti,ať každé přání splní se Ti,ať Tvé srdce má lásku. To Ti přeji k Tvému dnešnímu svátku. Pepíno. *4*
  • Dobrý den Diano, oslovují vás tak v rádiu,dovolím si taktéž.Přestože jsem již generace vaší maminky,ráda vás poslouchám,hodnotím smysl pro humor,pohotovost,vaše reakce,zkrátka "vyrostla" jste z tuctové MISSKY v excelentní dámu, která ví co mluví.Vaše rozhodnutí o odmlce mrzí spousty posluchačů,ale chápem důvody. Ujišťuji Vás, že i když máme plné zuby zimy a těšíme se na léto, stejně tak se těšíme na váš podzimní návrat,aspoň si to tak vysvětluji.Jste milá, zůstaňte stejná! L.Horáčková
  • Bezkonkurenčně nejošklivější Miss, kterou máme. Nechápu, jak mohla vyhrát a koho může oslnit.
    • Obávám se, že byly i ošklivější. Pitomosti snad už má za sebou a bude se chovat normálně. Zatím jí to snad jde.
  • Já bych se za ty prachy, co dostala, taky nesvlíkla. Taky nejsem žádná zakomplexovaná ošklivka, ale mám úctu k vlastnímu tělu. Celej tenhle po*no průmysl je hnusnej humus a je mi upřímně líto všech lidí, kdo s ním spolupracují jak aktivně (lidi, co se tam fotí), tak pasivně (lidi, který si to prohlížejí). Myslíte si, jak je to strašně světový a přitom to je táááák ubohý.
    • Tobě by nedal nikdo ani korunu.
      • A jak to můžeš vědět tak jistě? Ty mě znáš?? *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit