zavřít
testovaci text

Diskuse pro Osobnost

Diana Spencer

8. 9. 2007 – OSOBNOSTI.cz

Diana Frances Spencerová, známá často, ač chybně, jako Princezna Diana byla první manželkou následníka britského trůnu prince Charlese a matkou jeho dvou synů. Po svém rozvodu se soustředila na ...

zpět na Osobnost
1 | 2 | 3 | 4 starší

komentářů v diskuzi: 51

napsat komentář

filipek muj milacek! (anonym)

1 souhlasí, 0 nesouhlasí

Jak byl ten film princezna Diana to bylo hezky!'ale tam ten se tam nevyboural!'pak ji sel dat kytku!'tak nevím!;((('chudak!'36 let!:'je to smutne!'

31.8.1997 R.I.P PRINCESS DIANA
28.9.2017
vlákno reagovat

Kristie.V (anonym)

1 souhlasí, 0 nesouhlasí

Dnes by měla princezna Diana narozeniny,
myslíme na ní a v našich srdcích zůstane napořád. Nikdy na ní nezapomeneme. Diana byla vždy mnohem víc než princeznou, byla příliš dobrá pro tento svět, byla plná světla, lásky, laskavosti a všeho dobrého, byla andělem na zemi. Doufáme, že se má v nebíčku dobře a v našich srdcích bude žít napořád.
1.7.2017
vlákno reagovat

KristýnaV. (anonym)

2 souhlasí, 0 nesouhlasí

Dnes je den, kdy se narodila princezna Diana.
Přeji jí tedy to nejlepší v sedmém nebi. Kdyby tak svět věděl , jak moc nám tu chybí. Tato žena byla pro svět příliš dobrá a já ji vždy budu mít v srdci. Svět nikdy nezapomene na princeznu Dianu. Byla jedinečná a nenahraditelná a hlavně byla skutečným andělem tu na naší zemi.
1.7.2016
vlákno reagovat

lucie.124 tiscali.cz

2 souhlasí, 0 nesouhlasí

Diana byla překrásná žena a to nejen vzhledem, ale vyzařovala z ní vnitřní krása... Vzpomínám, jak mne zasáhla zpráva o jejím úmrtí... I když jsme si byly hodně vzdálené, měla jsem pocit, že jsme si hodně blízké... Toť vše, jen si vzpomněla, že je to 18 let, co odešla Královna lidských srdcí...
30.8.2015
vlákno reagovat

jakub j (anonym)

Byla to princezna! Jen kvůli tomu, že byla matkou následníka trůnu, tak zůstala v královské rodině...
6.8.2015
vlákno reagovat

Hhggfffdd (anonym)

Zomrela veľmi nešťastne.
15.7.2015
vlákno reagovat

honza (anonym)

1 souhlasí, 0 nesouhlasí

Milá Diana škoda, že si tak predčasne odišla, s tebou by bolo na svete menej chudoby, utečencov a nášlapných mín. Dúfam že tam zhora všetko pozoruješ a dozeráš aby bolo na svete lepšie.
1.7.2015
vlákno reagovat

Killer.mausie (anonym)

1 souhlasí, 0 nesouhlasí

Lady Diana Spencer. Tato pozoruhodná žena bude pro mne navždycky princeznou a královnou lidských srdcí a jednou z nejvýraznějších osobností královských rodin. Nejslavnější evropská, ba přímo světová nevěsta moderních dějin, když uzavírala v červenci 1981 sňatek. Její smrt v srpnu 1997 byla pro mne šok! Dodnes si pamatuji její pohřeb z přímého televizního přenosu. Nemohla jsem věřit, že je to skutečnost. Spoustu lidí plakalo a já též. Doufám, že má klid a pokoj. Zbytečně zmařený mladý život.
20.1.2015
vlákno reagovat

Bett (anonym)

1 souhlasí, 0 nesouhlasí

Lady Diana jak sám někdo řekl přede mnou, byla princezna lidí a je pořád. Pomohla, neměla život jednoduchý, ale kvůli tomu co prožila mohla lidem pomoct. Empatie jí rozhodně nechyběla. Bohužel, zemřela mladá, mrzí mě to a nejen mě, že se nedožila okamžiků kdy William se oženil a den kdy se narodil jeho syn George - její vnouček. Když zemřela měla jsem tři roky, moje máma byla jedna z lidí, kteří jí obdivovali, ikdyž jí osobně neznala a dodneška si o ní povídáme. Diana bude navždy připomínána a ještě dlouhou dobu lidi budou na ni vzpomínat. Na lidi se zlatým srdcem jaké měla Diana se jen tak nezapomíná.
23.7.2014
vlákno reagovat

5kiky (anonym)

4 souhlasí, 0 nesouhlasí

Všechno nejlepší tam nahoře andílků,doufám že žiješ v pokoji a v sedmém nebi.Chybíš tady.. :'(
1.7.2014
vlákno reagovat
Tento formular nevyplnujte!!!
Jmeno:
Email:
Text:
povolené tagy

napsat komentář

píšete jako anonym, chcete se přihlásit?

zobrazit jiný kód

Krátká diskuzní rukověť

• Diskutujte pouze k tématu článku, kterého se diskuze týká
  • Jakékoli urážky autorů či ostatních diskutujících jsou zakázány a budou trestány banem
  • Vulgarismy v jakékoli podobě jsou zakázány a budou trestány banem
  • Respektujte názor ostatních, ať už jde o autora nebo ostatní diskutující
  • Pamatujte, že smyslem práce novinářů není manipulovat se čtenáři, ale nabízet jim kontext a podnět k zamyšlení nad jiným úhlem pohledu.

Úplnou verzi pravidel diskuzí na Tiscali.cz najdete ZDE.