Přejít na výpis diskuzí

Diana Spencer

OSOBNOST 8.9.2007 
53 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Luky1987

    Toto bola skutočná princezná. Fakt je jej velká škoda☹

  • Škoda jí☹
  • Jak byl ten film princezna Diana to bylo hezky!'ale tam ten se tam nevyboural!'pak ji sel dat kytku!'tak nevím!;((('chudak!'36 let!:'je to smutne!'

    31.8.1997 R.I.P PRINCESS DIANA
  • Dnes by měla princezna Diana narozeniny,
    myslíme na ní a v našich srdcích zůstane napořád. Nikdy na ní nezapomeneme. Diana byla vždy mnohem víc než princeznou, byla příliš dobrá pro tento svět, byla plná světla, lásky, laskavosti a všeho dobrého, byla andělem na zemi. Doufáme, že se má v nebíčku dobře a v našich srdcích bude žít napořád.
  • Dnes je den, kdy se narodila princezna Diana.
    Přeji jí tedy to nejlepší v sedmém nebi. Kdyby tak svět věděl , jak moc nám tu chybí. Tato žena byla pro svět příliš dobrá a já ji vždy budu mít v srdci. Svět nikdy nezapomene na princeznu Dianu. Byla jedinečná a nenahraditelná a hlavně byla skutečným andělem tu na naší zemi.
  • Diana byla překrásná žena a to nejen vzhledem, ale vyzařovala z ní vnitřní krása... Vzpomínám, jak mne zasáhla zpráva o jejím úmrtí... I když jsme si byly hodně vzdálené, měla jsem pocit, že jsme si hodně blízké... Toť vše, jen si vzpomněla, že je to 18 let, co odešla Královna lidských srdcí...
  • Byla to princezna! Jen kvůli tomu, že byla matkou následníka trůnu, tak zůstala v královské rodině...
  • Zomrela veľmi nešťastne.
  • Milá Diana škoda, že si tak predčasne odišla, s tebou by bolo na svete menej chudoby, utečencov a nášlapných mín. Dúfam že tam zhora všetko pozoruješ a dozeráš aby bolo na svete lepšie.
  • Lady Diana Spencer. Tato pozoruhodná žena bude pro mne navždycky princeznou a královnou lidských srdcí a jednou z nejvýraznějších osobností královských rodin. Nejslavnější evropská, ba přímo světová nevěsta moderních dějin, když uzavírala v červenci 1981 sňatek. Její smrt v srpnu 1997 byla pro mne šok! Dodnes si pamatuji její pohřeb z přímého televizního přenosu. Nemohla jsem věřit, že je to skutečnost. Spoustu lidí plakalo a já též. Doufám, že má klid a pokoj. Zbytečně zmařený mladý život.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit