Přejít na výpis diskuzí

Dieter Bohlen

OSOBNOST 8.12.2007 
38 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Zdravím příznivce Modern Talking asi se mi budete možná divit, ale i když mi je 19 tak pořád poslouchám Modern Talking jsou prostě boží jen škoda že už nejsou spolu ale jednou mě napadlo, že bych mohl napodobit jejich hity, ale už mě někdo předběhl a založili si skupinu Modern Talking reloaded ale jejich zpěv ještě není tolik přesný videa na youtube jsou jsem veliký fanoušek Modern Talking a vlastním sice jen 8 alb 4 z toho jsou LP desky ale prostě mám hudební sluch a ten kdo je taky poslouchá má ho taky omlouvám se že píšu slohovky ale jsem moc velkej fanoušek.
    • Ahoj :) Jako že ti je 19 neznamená že musíš poslouchat nutně hudbu s dobou...Mě je 15 a taky jsem velká fanynka :)
  • Neuvěřitelných 61. let už mezi námi je tento legendární človíček. Jsem ráda za to jaký je a za to, že vůbec je. Všechno nejlepší a spokojenost v životě.
  • Happy Birthday Dieter :3 Už 6 jim žiji.Je pro mě víc než jakákoli jiná hudba ♥
  • ahojky všem nemate někdo na prodej cd dieter bohlen nebo modern talking díky.AN.Ferenc1@seznam.cz *3*
  • Všechno nejlepší :3
  • Ahoj Hanko Košábková, nevíš tedy ,kam se ztratila Marcela Halasz, napiš, jsi s ní v kontaktu ??? Ahoj Martin *14* *1* *16*
  • Je *1* *1* *1* *1* *1* To je dobře, Hanko, že Ti není konec , jsi dobrá, že jsi se ozvala, já jsem byl v kontaktu S Marcelou H., nevíš, co s ní je, kam se ztratila. Jinak Tě zdravím ,jsem stále věrný písním od DB a Ta. *16* *16* *16* Matin. Zdravím všechny *14* *14* *14* *14*
  • tak jsem rád, že se ozvala Hanka k., není jí konec, děje se něco z Fan klubu, zajímá mně , zda na Slovensku Mrcelka Hallasz ještě má F K ,co s ní je, víte to někdo, jste s ní ve spojení, dejte vědět. Já si poslouchám na You Tube , kazeta, cd, mám dostatek. No neomrzely mně . Zdravím *1* *1* *1* *1*
  • cherry12

    Dieter Bohlen je super

    Dieter Bohlen je super a vy ho pomlouváte to je vážně ostuda je to mrtě zpěvák o proti ostatním a já ho *14* *14* *14* *14* *14* *14* *5*
    • HB

      HAPPY HAPPY BRITHAY DIETER BOHLEN!!!!!! *14* *14* *14*
      • Kesi1710
        Dieter Alles Gute zum Geburtstag Kesi1710 :))
      • Re: HB

        Taky se přidávám k blahopřání,HAPPY BRITHAY!!!!Leona *14* *14* *14* *14*
  • Pozvání

    Zdravím.Chtěl bych pozvat všechny fanoušky Dietera Bohlena na stejnojmenné fórum na Seznamu...na Lidech.Srdečně Vás zvu a těším se na Vás.Pro uživatele Kršku...byl jsem také ve fanklubu Dietera *3* .http://forum.lide.cz/forum.fcgi?akce=forum_data&auth=&forum_ID=86824

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit