Přejít na výpis diskuzí

Dmitry Koldun

OSOBNOST 19.5.2007 
14 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • koldunka

    informace

    Ahojky,jestli tady někdo jeví zájem o Dimu tak by jste mu sem mohli dát nějaký fotečky! No a jestli se vám nechce tak se o to postarám já no ,ale tak chci vědět jestli máte i jiný fotky než já. *4*
  • koldunka

    Dimka

    Tak strašně,bych chtěla vidět Dmitriho na živo ,až se mi chce brečet.Můj život není doví jak zajímaví a suproví.A není vůbec tak jak bych si přála.Doufám že si jednoho dne koupím letenku a odletím do Běloruska.Dmitri má opravdu zvláštní a okouzlující osobnost.Opravdu ho obdivuji.
  • koldunka

    Informace

    Ahojky,všichni kdo by chtěl nějaký fotečky nebo tapety Dmitryho tak ať mi nápíše mám jich těda hodně *1* Dima je good *14* .Já ještě doufám v to ,že bude mít v ČR koncert!! *14* *15*
    • Re: Informace

      Taky doufám. Já bych chtěla nějaký tapety. ..dík
  • koldunka

    Zajímvost

    Víte taky že má Dmitry staršího bratra?Odepiště,jen bych chtěla vědět jestli to víte. *4*
    • Re: Zajímvost

      No ba, že to víme. teda aspoň já. Jmenuje se George. *1*
  • koldunka

    Nezájem!!

    Koldun mě už fakt nijak nebere,myslim si že to je pěknej náfuka a že je dost namyšlenej!! *5* *13* .!
  • Dimy

    Je fakt SUPER je uplně jinej než ostatní má v sobě takový kouzlo to se nedá popsat *14* a je moc zábavný *4* je GOOD. *5* *3* a má pěkný tělo *3*
  • Dima

    Dima je fakt super!!!!
  • dmitry

    to je fakticky škoda on je uplně nejlepší *9*
  • dimoušek

    dimoušek je nejka zpěvák,*14* *14* ,škoda se se o něm v česku ví tak málo!!! *8*
    • Re: dimoušek

      http://sam.allen.sblog.cz/2008/02/2 2/1 (photos song Dima Koldun)
    • Re: dimoušek

      Dimka Koldun Super! It our foreign zpevak in Russia!!!!!!!!!
    • Re: dimoušek

      je to škoda *9*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit