Přejít na výpis diskuzí

Donnie Wahlberg

OSOBNOST 31.12.2006 
25 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Všetko najlepšie k narodkám Donnieee.
  • Donnie je superrr.
  • Zdravím, v květnu 2012 budou NKOTB společně na turné s Backstreet Boys. V Německu ! Nezapomeňte vyrazit. Já jedu . Kdyžtak písněte na k.vymolova@seznam.cz :) a můžeš se přidat
  • Donnie by byl sladký i bez vlasů.Zajímalo by mně víc o něm-o jeho životě.
  • Zlaty muž :) taky sympatak na svoj vek :) vobec mi nepride na 42 alebo 43 :)ale tak Mark ma krajsie crty :) *3* a prečo hodnotite ze slizky a ze nic nedokazal? dokazal toho dost si myslim, na to ze vyrastal v takom prostredi.A aj jeho brat Mark mu bude dakovat do konca zivota ze neskoncil ako drrogova troska :) ale to je len moj nazor :) *4*
  • Donnie

    Podle mě na něm není nic špatnýho. Je docela pěknej. Mám ho ráda. *14*
  • 1iva1

    super fotka

    Tak co říkáte na tu novou fotku?Není tam Donnie Nádherný?Nevim kdo tam dal tu fotku předtím.Fanoušek to asi nebyl.Ted jsem spokojená. *14*
    • hakiniki

      Re: super fotka

      Ivo jsi úžasná, nová fotka je úplně supéééééér, dík, dík moc. *14* Hlavně, že jsme to zařídily, ta původní byla děsná. Haki
      • 1iva1

        Re: Re: super fotka

        To jsem ráda,že jsem Ti udělala radost.Mě ta fotka taky udělala radost.Je tam fakt kouzelný- *14*
    • hakiniki

      Re: Donnie je borec

      Milli jedu s tebou a klidně i za "velkou louži". *3* *14*
      • milli178

        Re: Re: Donnie je borec

        Hurá *15* už se nemůžu dočkat *3* super paráda *4*
  • 1iva1

    VRAŽEDNÝ SOUBOJ

    OD 27.4. BĚŽÍ V TV NA NOVA CINEMA SERIAÁL VRAŽEDNÝ SOUBOJ S DONNIEM.MÁ TO 8.DÍLŮ.DÁVAJÍ TO OD PONDĚLÍ DO ČTVRTKA.ZATÍM

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit