Přejít na výpis diskuzí

Drew Tyler Bell

OSOBNOST 5.2.2008 
7 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hezký

    Já si ho právě taky spletla s Robertem Pattinsonem, jsem nedávno viděla film Probuzení tmy, a tam v pár scénách má úplně stejný výraz. Mne osobně se ale Drew líbí víc než Robert, ten všem připadá sexi jen díky Twilight, protože tam hraje upíra, kteří mají něco do sebe. *14*
  • swery

    =)))

    jo připomíná mi walliho chodil před rokem do 9 takže ho znám ze školy, proto mi Drew připadá sexi *14* taky ste viděli včera ten film??? tam sem ho uplne zrala *14* http://xchat.centrum.cz/~guest~/whoiswho/profile.php?uid=10784203&extra=w%3Ds%26g%3D1%26t%3D0%26search_nick%3Dvalda.11%26Button_Search_Top%3DHledat%26page%3D1%26offset%3D1
  • Někoho mi připomíná...

    Nepřipomíná vám taky někoho? Mě teda dost Roberta Pattinsona z Twilight... Oba takový cukroušci... *4* Ae nic proti Drewovi ae Robert je sexy na 100%, za to Drew tak na 85%... *14* *14*
    • Re: Někoho mi připomíná...

      jo skoro jsem si myslela, že v tom filmu krok správným směrem je Robert Pattinson, ale je mu fakt moc podobnej.
    • swery

      Re: Někoho mi připomíná...

      no dovol ještě řekni že fotky co sem sem dala nestojí zato je nahodou nejvic ze vsech sexi *14* *14*
  • majule

    lol

    je hezkej ae ve filmech vypada lip..hold ho nejak nalicili mno..xD *14*
    • Re: lol

      jj... v tom krok správným směrem byl hezkej... ale na tý fotce nic moc *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit