Přejít na výpis diskuzí

Eddie Redmayne

OSOBNOST 10.12.2011 
9 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Happy birthday Eddie *14*
  • Eddie je úžasný herec, hraje opravdu přesvědčivě obzvláště v dánské dívce kde se předvedl parádně.
  • Neuvěřitelný jak se dokáže vžít do role. Je to skvělý herec.
  • typickej anglickej zdeformovanej, provarenej suchoparnej xicht ...........brrrrrrrrrrrrr .......
    • Chtěla bych vidět ten tvůj, mimochodem komu ten tvůj ubohej názor cpěš když nikoho nezajímá? Když se ti Eddie nelíbí tak sem nelez a nevyjadřuj se.
  • natalie.panicova.1
    Jseš božskej Eddie :D
  • Do jeho filmografie by se měly přidat Pilíře země. V nich hraje postavu Jacka, který je podle mě zvláštní ale tak nějak hezky zvláštní *3* Zrzek se štěněcím pohledem *14*
    • Mne ako prvé tiež napadli Piliere zeme - to som videla a som si ho zapamatala- vyžaruje z neho taky pokoj (s vnutornou energiou)ale zároveň charizma a také tajomno... Je sexi :-*
  • lynette
    Eddie Redmayne o Hansovi /kolega z Tess, r.2008/
    http://virgilreality.proboards.com/index.cgi?board=tangents&action=display&thread=165&page=13

    Pokud jsem si to přeložila správně, tak Eddie se vyjádřil v tom smyslu, že práce na Tess v roce 2008 byla dobrá, že má milé vzpomínky /volně přeloženo/ a o Hansovi se vyjadřoval jen v dobrém a řekl o něm, že má takový v podstatě rozporuplný vztah ke své práci, že ji miluje i nenávidí /taktéž volně přeloženo/, tak to nás ani nepřekvapuje, že. :-) ;-) :-) Eddieho odchytla jedna členka z HMO přímo v divadle /teď v prosinci/, takže je to čerstvá informace. ;-)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit