Přejít na výpis diskuzí

Eddie Spears

OSOBNOST 4.3.2008 
16 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mladší bratr herce Michaela Spearse, tady mi přijde docela plachý, hloubavý a uzavřený. Jinak na mě působí celkově sympatickým, milým dojmem. Viděla jsem ho jen v pár filmech u nás v ČR, ale myslím, že je to docela dobrý herec. Držím mu palce do další tvorby.
  • on nema přitelkyni a ni děti

    eddie ne ma pritelkyni, je sam *4*
    • Eddie Spears má přítelkyni minimálně od roku 2013! Jmenuje se Vivian Black, taková menší štíhlejší, snědé pleti, tmavovláska s dlouhýma vlasama, tmavé oči. Pařmenka od pohledu. Má malého syna, tak max. do 7 let věku, je jí hodně podobný, ale Eddieho v něm nevidím, takže si myslím, že její syn je z jejího předešlého vztahu a Eddie funguje "jen" jako otčím. Ta žena má vlastní twitterový účet od roku 2010, má tam pár fotografií s Eddiem a synem, i takové fotografie tak trochu intimního charakteru. Z Eddieho je evidentně nadšená, to je na ní vidět a je to z ní cítit na hony daleko. Nedivím se, kde dneska osamělá matka s dítětem sežene solidního chlapa, který se o její dítě stará jako o vlastní, že..? *5* A navíc je také relativně celosvětově slavný ten její loveman... *1*
    • Není sám. Náš bratr je MUŽ a tudíž má svou indiánskou ženu! *5* Je v tom nejlepším plodném období mladého bojovníka! *3* *4*
  • ...

    a k tomu je i stejné znamení *14*
  • škoda

    Néééé...on má přítelkyni?? Ach jo..proč jsou takoví chlapi zadaní *9* Proč nečekají třeba...třeba..třeba na mě *1* *1*
    • lynette

      Re: škoda

      Jj, máme smůlu. Né že bych z něho byla přímo mokrá, když se na něho podívám, ale na Indiána má krásné tělo bez zbytečných špíčků a faldíků. *4* *3* A je to charakter s velkým CH !!! *14*
  • On není gay 8-)

    Eddie má přítelkyni, je to nějaká neznámá slečna /alespoň pro mne/ a je to také indiánka. *5* *3*
  • SKINS 2001

    Tady hrál taky :))
    • Re: SKINS 2001

      Nechcu nic říkat,ale ve SKINS nehral Eddie ,ale jeho bratr Michael ....jsou si hodne podobni....Eddie hral v Black Cloud,bo Dreamkeeper.... *3* *3*
    • Re: SKINS 2001

      To byl skvělý film! *3* *4* I když Eddie měl malou a docela nevýraznou roli, protože to byl film hlavně o postavách Erica Schweiga a Grahama Greena. *5*
  • Eddie = zahada

    Tenhle panacek mi vrta hlavou *7* moc o nem toho na internetu k sehnani neni, nejakej matros, poradnej zivotopis... Ani misto narozeni *9* *9* navic jsou dohady, ze ma mit snad dceru a jiny zas tvrdej, ze je na kluky *8* fakt nevim co si z toho mam vybrat *9* *9*
    • Re: Eddie = zahada

      Eddie je na žensky,neboj .Jinak zkus Google. Je z Jížní Dakoty , ma 6 bratru a 1 sestru.Jeho starší bratr Michael , je též herec.Eddieho jsi mohla třeba vidět v Black Cloud,Dreamkeeper,Into the west( kde hraje i jeho bratr).....ale určo jukni na něj na Googelu. *4*
    • Re: Eddie = zahada

      Ach jaj gigi,s toho si nič nerob..Ja som toho tiež moc nenašla o svojom oblubencovi ani na nete *9* Myslím tým Erica Schweiga *14* Proste sú neni zaújmavý pre bulvar bo nerobia žiadne trápne excesy a nehrajú v komerčných filmoch...A tie dohady tiež neber vážne,o Ericovi tiež išli fámy že je gay ked to tak dobre zahral v Big Eden *15* Sa čudujem že sa nešírili že je aj zlý čarodej a vrah ked mu super sadla rola aj v Ztracených *1* *3* Ale musím uznat že Eddie je chutný chalanisko.. *4* Ale Eric a tem pohlad... *14* *3*
      • Re: Re: Eddie = zahada

        Je to tak. Když se někdo nemůže o nějakém herci dopátrat, zda má přítelkyni či ne, je u nich hned gay. Ale tak to není, jsem ráda, že Eric svůj milostný a soukromý život nikde nerozebírá v bulvárních plátcích. *5*
    • Re: Eddie = zahada

      Na tvem miste bych to nechala plavat a Eddieho orientaci bych tu nijak nerozebirala, protoze nemas dukaz *5* Neverim, ze ma deti, pochybuji, ze by je zapiral. Indiani jsou na svoje potomky hrdi *3* Jeho bratr Mike ma dve deti a netaji se s tim, tak proc by to delal nekdo tak primocary jako Eddie *13* Peace *3* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit