Přejít na výpis diskuzí

Edvin Marton

OSOBNOST 19.4.2008 
12 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • bounty

    Syn Maxim

    Edvinův syn je na světě!narodil se o tři týdny dříve,měří 53cm a váží 2,8kg.
    Jmenuje se Maxim a Edvin byl u porodu.
    Blahopřeji!! *4*
  • bounty

    Adrienn těhotná!

    Nové zprávy!Edvin bude otcem!Adrienn je v pátém měsíci a bude to chlapec.Dlouho to tajil nejen před veřejností,ale i před rodinou.Už je jasné,proč se rozhodl oženit!!! *9* Ale i tak mu velmi moc blahopřeji *3* ! *15*
  • bounty

    Edvin zasnoubený

    Ahoj všechny ctitelky Edvina,mám pro nás hroznou zprávu *9*-Edvin se nám zasnoubil se svou přítelkyní Adrienn na Kypru!! *9* *16* Další hezoun zadaný... *9*
  • popolcek

    nasledovník Paganiniho

    Po Paganinim je to najdokonalejší husľový virtuóz na svete. Jeho skaldby sú doslova závislosť :) *14*
  • Edvin Marton Fan stránky

    Ahojte pokiaľ máte Edvina radi a chcete sa o ňom dozvedieť viac, tak navštívte moje stránky http://edvinmarton.mysteria.cz. Nájdete tam bio, fotky, videá, a kadečo iné zaujímavé... *3*
  • Edvin:)

    Edvin je skvělej houslista a jestli chcete vědět víc podívejte se na jeden super blog www.edvin-marton.blog.cz.Není to můj blog,ale moje SB-éčko:) *1* *15*
  • Fan forum

    Jestli fandíte Edvinovi, tka neváhejte a registrujte se na jeho fórum *3*
    http://z11.invisionfree.com/Edvin _Marton_Forum

    *14* *14*
  • Edvin:)

    edvin je vážně úžasnej, je skvělej houslista a když jsem ho viděla na "králích ledové arény" tak jsem se v tom jenom utvrdila:)
  • Edvin Marton

    Ahoj!Edvin je fakt skvělej!!!Je super!!!Má skvělej styl a hlavně hudbu!!!Teď když už hraje písničku Belive me(kterou zpívá Dima Bilan),jsem si jistá,že Evrovision vahrají!!!!! *15*
    • Re: Edvin Marton

      ahoj erno, to jsme se tu hezky sešly *1*
  • Edvinův styl hraní se mi moc líbí....měla jsem tu čest vidět ho živě a je to opravdový virtuos a jsem moc ráda, že se dali dohromady s Jevgenim Pljuščenkem...:)
    • Re: ♥

      jj,je to mazec ale kdyz jsem ho videla prve hrat-cca 4 roky zpatky, myslela jsem ze mi trefi:)hned jsem zacala shanet ceda a muzu s klidem rict ze mam zatim vse co nahral:) *14* a je to bozi:)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit