Přejít na výpis diskuzí

Edward Norton

OSOBNOST 31.12.2006 
82 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • MartinDyntar
    Skvělý herec. Natočil dost kvalitní filmy. Stačilo by myslím zmínit jeho režijní debut u nás známe pod názvem jako Rabín, Kněz a Krásná Blondýna nebo jeho úspěšna a jinak náročna role v dramatu Kult Hakoveho Kříže na nemz se i postprodukcne režijne spolupodilel nebo vynikající 25.Hodina Spika Leeho. Všechny tyto 3 filmy s nim mám osobně nejraději. Jen jako divák mám osobní výhrady ke kultovnímu Klubu Rváčů režiséra Davida Finchera. A nelze zapomenout na jeho roli převážně v již zmiňene 25.Hodine Spika Leeho připomínající svým profesionálním a perfekcionistickym přístupem k roli právě v tomto filmu více osobnost a mistrovska filmova dila zesnulého amerického herce Montgomeryho Cliffta. Viz . více k tomu muj předešlý komentář k Edwardu Nortonovy k 25.Hodine.
  • MartinDyntar

    Edward Norton mě zaujal svým hereckým výkonem v dramatu "25.Hodina" afroamerického nezávislého filmaře Spika Leeho. Drama "25.Hodina" vypráví o tom, jak před odchodem do vazby za přechovávání a šíření tvrdých drog jinak sympatický Monty Brogan (Edward Norton) má posledních 24.hodin na to aby po dlouhé době navázal vztahy a vyjasnil si právě své vzájemné vztahy se svými starými přáteli, kterým se svým zpusobem života odcizil. Monty trpí výčitky svědomí právě z takového z dosavadního zpusobu svého života, kdy si neuspokojivě vydělává peníze na nájem a financuje svoji partnerku právě z prodeje tvrdých drog coby z neštěstí druhých lidí. Právě tehdy se Monty rozhodnul starý způsob života opustit a začít znovu. Bude ho to však ještě stát ještě dost svého osobního zpitování svědomí nad sebou samím, nad svým dosavadním životem, nad promarněnými šancemi a příležitostmi co měl v životě. Jeho otec ho však osobně přesvědčí aby se nástupu do vězení raději vyhnul a pod novým jménem se konečně někde jinde v USA usadil a začal se svojí partnerkou konečně už vést spokojený a spořádaný rodinný život. A přesně to se stane. Jméno Monty coby filmové postavy u Edwarda Nortona je ve filmu přičemž odkazem na osobnost a mistrovská filmová díla herce Montgomeryho Cliffta.

  • MartinDyntar
    Vynikající herec. Exceloval ve filmu Kult Hakoveho Kříže a ve svem režijním debutu Rabín, Kněz a Krásná Blondýna. Narozdil od druhých jeho roli v kultovním Klubu Rváčů režiséra Davida Finchera příliš nechápu a neuznávám. Kultovni záležitosti se Klub Rváčů sice stal, ale je to cista demagogie coby nepovedeny, skutecne nevydareny rádoby protest proti konzumní společnosti v USA ve filmu nemá hlavu ani patu.
  • Luky1987
    vyhasl
  • Mám Tě moc ráda. Zrovna se znova dívám na tvůj film The Painted Vail, který je úžasný (až na ten konec :( ). Chtěla bych Ti popřát vše nej k narozeninám!!! Hezky je oslav. *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *3* *3* *3* *3* *4* *4*
  • sKVELEJ HEREC A NAVIC UMI HRAT. Takovy Wahlberg aneb Patizon hrat neumi, Norton rozhodne jo. Jsem jeho veliky fanousek *1* *1* *1*
  • Edwarde-JSI NÁRHERNÝ CHLAP S NEUVĚŘITELNÝM TALENTEM.
    Nedávno jsem viděla film Barevný závoj-pro mě SRDEČNÍ ZÁLEŽITOST.
    Tam jsi mě dostal,totálně jsem ti podlehla.
    SKVĚLÝ SKVĚLÝ SKVĚLÝ
  • Jeden z nejlepších herců, co znám. Viděla jsem s ním Červeného draka, Iluzionistu, 25.hodinu, Loupež po italsku, Rabín kněz a krásná blondýna a Barevný závoj. Všechny patří k mým nejoblíbenějším.
  • penelopeo
    Taky jsem nevěděla, že má tak hodně fanoušků. *8* Ale já se k nim přidávám už pěknou dobu. Ve všech filmech, které jsem s ním viděla byl naprosto úžasný, např.: V Iluzionistovi, Klubu rváčů a Červeném drakovi! Opravdu,... kam se na něj hrabe Brad Pitt! Má fakt takový divný hlas, ale je to můj nejoblíbenější herec. Miluju ty jeho štěňátkovský oči!!! *14* Neuvěřitelný herecký talent mu nechybí v žádném případě a přímo překypuje charizmatem. Já jsem mu naprosto podlehla, na filmy ve kterých hraje bych se mohla koukat neustále dokola!

    Samozřejmě mu přeji vše nejlepší, spoustu skvělích rolí... A samosebou štěstí a zdraví. *3* *4* *15*
  • sellyboo
    Všechno nejlepší k narozkám... *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit