Přejít na výpis diskuzí

Eleanor Calder

OSOBNOST 15.2.2013 
450 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nechci nic rikat, ale hadate se tu o kravinach. Stejne presne nikdo nevi jak to vsechno je. Ví to jen oni. Vsichni jsme lidi a jestli jsme skaredi nebo hezci, nam to muze byt jedno, protoze bychom se meli starat nejprve o sebe a pak se divat na ostatni, protoze NIKDO NENI DOKONALY. A podle me je Eleanor pekna holka a ona vi, co dela. Je to jen muj nazor. *4*
  • Tak já myslím, že je snad už dost spekulací jestli je El s Louim nebo ne já vám můžu pravdivě a podle ověřeného zdroje říct, že spolu opravdu jsou, ano chodí spolu to už je ale pár let co spolu jsou a ty Larry vymyšlenosti nejsou pravda Lou je s Harrym opravdu jenom nejlepší kamarád *3*
    • Pravda velka
    • kamaradko oni se rozesli prave pred dvema tydny
      • A pak se zase dali dohromady,

        Ale update 2020, 2019 se zase rozešli

  • Bože lidi , neumíte si prostě přiznat , že Louis s ní chodí.. Ne oni nejsou kamarádi. Proč mu sakra nepřejete taky trochu toho štěstí ? Myslíte si , že kdyby chodil s Harrym , tak už to snad dávno přiznali ne? Myslím, že by se vysrali na to co jim někdo nařídil a veřejně by řekli , že spolu chodí.. A udělali to? Ne, takže je jasný, že Louis chodí s El. Jen jí závídíte jak ke krásná a proto ji hejtujete. Proč se Directioners rozdělili na LS a ES? Kvůli vaší blbosti a tomu , že Louisovi nemůžete dopřát trochu štěstí. Kravky jste
    • Mooje řeč...nechápu directioners co si vymýšlí že je Larry...protože Larry není!!!!!!!!!!!!!!!!!! Nechápu proč Louisovi nepřejete že chodí s Eleanor, protože oni spolu chodí a jsou spolu šťastní...
      A taky nechápu proč se navážíte do Eleanor když jí vůbec neznáte...já ji taky sice neznám, ale věřím Loisovi že je to dobrá holka protože jinak by s ní asi nebyl...
    • Jasně, LS jsou zase za nejhorší :D ;)
    • Hele nejaky lidi sou tady treba monhem hezci nez je ona a to by znamenalo ze ji nezavidi. to by me dost zajmalo jek vypadas ty. a pritom je vyhnana MAKE UPEM ja tomu verim. a stejne je to d*vka zasrana!! ja ji treba vubec nezavidim protoze sem za sebe rada ikdyz sem stejne trochu hnusna.ona neni nic ona jenom sla s LOUEM na modni prehlidku a od te doby z ni vsichni delaj modelku.vem si to k srdci......
  • To by mě zajímalo jak vipada bez MAKE-UPU Muuhhuuhehehehe...... Taková OBLUDA *5*
    • Ona make-up vobec nenosi ;) iba tak špiralu a znahodou je velmi krasna :)♥
      • Nejsem v téhle Larry-hádce nijak zaujatá, ale upřímě fakt nevím co na ni všichni vidí.
    • Rozhodně líp jak ty s make-upem. ;)
    • Jo? To by mě zajímalo jak vypadáš ty bez make-upu.. Určitě krásně , že?! Já myslím, že ne , tak laskavě drž tu svoji nevymáchanou držku, ty namyšlená krávo ;) nechápu jak vám může dělat dobře navážet do druhých ... Dokazujete si tím něco ? Zvyšujete si tím sebevědomí ? Bože , zamyslete se nad sebou, než něco napíšete nebo řeknete..
      • Hlavně se nezapomeň zamyslet taky ty nad sebou než začneš ostatatním nadávat a navážet se do nich za jejich názor *3*
      • Ty drž hubu hlavně že jsi chytrá jak rádio co , ty se do druhych navazet muzes co si anglicka kralovna.
      • ja make up zatim nenosim
        • jmenuju se anonymka (jenom sem si delala srandu z naivnich fanynek matyho b)
    • dobre ty *3*
  • panebože jste už tupý oni se maj rádi říkal že je to vážný vztah a ještě se naštval že se mu říká homosexuál a on napsala že je heterosexuál *5* *5* *5* *5* *5*
    • Vážný vztah jo? Už se třikrát rozešli! A ještě si pořídil Luis dítě. A když by to byl vážný vztah tak ho má s ní!

  • tak proč chodí s louiem na modní přehlídky hm *15* *15* *15* *15* *15*
    • Na módní přehlídky můžeš chodit i s kamarádama to za prvé a za druhé oni ten vztah prostě jen hrají
      • Přesně tak nechodí spolu je to jen hloupá hra
        • promiň ale oni spolu chodí ;) a je to už pár let *3*
  • To jste všichni tak naivní vždyť si zkuste dát na Google Eleanor Calder job a co vám vyjede El s Louim a Každá osobnost má fotky ze své Práce tady na Googlu a snad všude ale El ? Zamyslete se neříkám že je loui gay to si ani nemyslím ale El opravdu není modelka byly by totiž důkazy a tím myslím fotografie
  • Larry proofs jsou stejně nejlepší! LS FOREVER!1!1 :3
    • SPRÁVNĚ MILUJU LS!!!!! *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
    • Přesně tak:-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-)
  • však ona je modelka ale musí se uznat že nosí hezké oblečení *3* *3* *3*
    • Jo to máš pravdu :)
  • Mě přijde Eleanor milá a myslím si že se k Louisovi hodí. Moc jim to spolu sluší.
    • Pfuj, Pfuj, Pfuj !:-P

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit