Přejít na výpis diskuzí

Lena Katina

OSOBNOST 31.12.2006 
20 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pozrite si jej sólo koncert z Ríma teraz kde bola .. Lena konečne bude mať malé bábo so Sashom :)
  • Happy 29 birthday Lenaaaaa!!! I love you very much *14* Všechno nejlepší k tvým 29 narozeninám Leno *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Tatu je hodne dobra skupina maji super pisne a lena ma hodne ale hodne dobry hlas moc se mi jeji hlas libi a neni nejosklivejsi ani ve vesmiru a ani na planete nebo co to ten dotycny psal za voloviny Lena sice nejaka kraska neni ale je mila a sympaticka holka a oskliva taky neni !!!!
  • Asi nekdo potrebuje ocniho kdyz nevidi jaka je Lena a tvrdi ze je nejhnusnejsi na planete a i ve vesmiru.Ukaz svou fotku at se zasmejem a pozvracime.
  • Mimchodem i kdyby byli lesby tak co?! Oni skvěle zpívaj a jsou pohledný-to přece stačí. Adam Lambert se taky chytl a je gay....
  • Oni jsou nejlepší.Já je poslouchám už od narizení a pořád mně ta hudba neomrzela.:-)
  • ashley.sharpay
    tak zase po roce :D všechno nejlepší k narozkám.. :) jsi zase o rok starší :) ;) *14* *14* *14*
  • ashley.sharpay

    všechno nejlepší...

    Všechno nejlepší k narozkám!! *14* *14* *3*
  • Proboha

    Ta Lena je ten nejhnusnější tvor na planetě a i ve vesmíru *16* *16* *5* *5* *8* *8* *8*
    • Ty asi taky nebudeš žádná kráska když jsi tak blbá. Jo a pozor na to co říkáš(píšeš).Nikdo nestojí o tvůj pitomej názor. Když ji nemáš ráda tak prostě mlč, alespoň se neztrapníš!!!
    • Re: Proboha

      určitě je hečí než ty (Proboha) takže se do ní nenavážej a radši se ti bavit s bezdomovcema *1*
      • ashley.sharpay

        Re: Re: Proboha

        přesně..debil jenden..nebo kráva..! *10* *10* *10* *10* *16* *16* *16* *16* *8* *8* *8* *8* *5* *5* *5* *5* *5*
    • Re: Proboha

      jestli chces jenom takhle kritizovat,tak se radsi uz o nicem co souvisi s t.A.T.u. nevyjadruj!!!silne ti to doporucuju...
      P.S:SE PRVNI ZAMYSLI NAD SEBOU A AZ PAK ZACNI KRITIZOVAT DRUHE!!!POKA! *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16*
  • lenna

    lena je nej *15* *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit