Přejít na výpis diskuzí

Elisavet Charalambidu

OSOBNOST 7.2.2008 
33 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • moc pěkná reakce otce, neberte je tady vážně , závist je věčná..máte pěknou dceru
  • to je nadeleni

    Mně se Eli líbí,velmi příjemně na mne působí, tak nějak je mi hodně líto těch,co zde píší své přepychové názory : ) Většina reakcí lidí pochází z toho,jak člověk vníma sám sebe, já sama sebe dobře, tudíž mi neděla problém pochválit,ale u vás bych velice polemozovala...adios
  • rekove jsou podvodnici

    ano mam neco proti rekum. jsou to podvodnici,... a ted se to ukazalo i ve svete. A divim se, ze prave tato slecna se chova tak namyslene a odsuzuje jine mensiny... a to predevsim romske, vietnamske a jine obcany.. *13*
  • nekomentuju

    Znám jejího otce a myslím , že ze žáby se dělá princezna. *1*
  • jmeno

    ahojky a ona je cizinka?po kom ma to divne jmeno nevite nekdo? *7*
    • Re: jmeno

      Její otec je Řek,ale narozený v Česku řeckým rodičům.kteří přišli do Česka roku
      1949,když v Řecku byla občanská válka a už zde zůstali.Takže otec Eli je skoro Čech a matka Češka.Jméno má po babičce z Řecka a kombinace české matky a řeckého otce- to je prostě nádherná Eli.Máme v rodině několik - 6 děvčat jejich sestřenic a všechny jsou ze smíšených manželství českořeckých a všechny krásné a vysokoškolačky.
      • kecy

        no vsechny krasne rozhodne nejsou, a to, ze jsou vysokoskolacky taky neni pravda
      • znam ji

        no tak ta vase nadherna eli.. :} se taha s arabama, je z rozvedene rodiny a taky odsuzuje jine ze smisenych rodin.. tak proc bychom nemeli my ji?
    • sandralombardi

      Re: jmeno

      Její otec je myslím z Řecka
  • lez

    nekde sem cetla, ze se nejradsi oblika sportovne, neni to pravda, do skoly chodila denne v podpadcich, pak sem cetla, ze ma nekoho strasne nemocnyho, proto se nemuze zucastnit miss intercontinental, a ze je pro ni skola a rodina dulezitejsi... zas to neni pravda.vetsinou kazdej patek a sobotu lita po diskotekach a dela trapne sceny svemu priteli... tak se mi zda, ze si tu nekdo hraje na hodnou skromnou holku.. Irenka je proti ni andel *3*
    • Re: pravda

      to je fakt, taky sem ji videla, jak dela sceny svymu priteli, ale to uz je davno.. tehda sem si rikala, chudak kluk, ten s ni musi mit peklo - se ani nemohl kouknout vedle, natoz na jinou holku..
    • Re: lez

      Ty krávo, co to tady meleš za nesmyly!!! Eli je úplně v pohodě holka a to co se píše, ona nemůže ovlivnit. Nezáviď ji!!!!
      • Re: Re: lez

        kdo ji zavidi??? a co prosimte???!!
        ty jeji krivy nohy? .. nebo snad anorektickou postavu, zadny prsa a nebo tu jeji krivou namyslenou hubu???! ani za boha!! kazdopadne kdyby byla uplne normalni v pohode holka, tak by se nehlasila do zadne prihlouple miss. takhle se z ni stala akorat trapna nana, co ani neumi poradne ridit auto. jako jedina ho hned nabourala. To svedci o jeji inteligenci, propaguje rychlost, ale ani parkovat neumi *1* to uz ta buckova je rozumnejsi, a to je o hodne let mladsi. takova stara koza *9*
    • Re: lez

      tak s těma podpatkama to není pravda-než se zúčastnila miss, do školy v podpatkách nechodila...je to nesmysl!!!!a s tím zbytkem co píšeš-na to si dělám vlastní názor na základě podpatků... *1*
  • moc hezka holka

    kdo tvrdi opak lze...
  • ubozaku!!!!

    A tady zase nekdo velmi chytraci a zavidi,vid? :-) recka komunita je ti takovym trnem v oku? :-) a nemyslim si,ze je recka komunita TAK velka a vlivna,aby jeji hlasy stacily. Nicmene zavistivej clovek si vzdycky najde neco,cim argumentovat. Jsi ubohej/a. Nezalezi na tom jestli je rekyne, ceska nebo vietnamka- je HEZKA!!! A to, i kdyz se s tim asi nechces smirit, je rozhodujici. Cau ubozaku *5*
    • Re: ubozaku!!!!

      Drž hubu ty řecká KUNDO!!!!
    • Re: ubozaku!!!!

      tak irini, recka komunita se nasere absolutne vsude, neustale vychvaluji svou zemi a more, proc se nevratite zpet, kdyz se vam po domove tak styska? v Recku byste si ani neskrtli, bohuzel tady v CR davame pristehovalcum sanci, proto se musela chrchlepindu umistit, byla snad druha nejhnusnejsi.absolutne nepouzitelna pro modeling, chuze stare kobyly, silhavy oci, zadna postava a mozek 15-tilete naivky s naucenyma frazema... cau ubozacko *1*
      • Re: Re: ubozaku!!!!

        Tak pomalu,jsem její teta a ona se narodila tady v Brně a její rodiče taky i když je otec řek.My za to přece nemůžeme,že naši rodiče sem přišli v roce 48- 49 a my se už narodili v ČR a nejsme žádní emigranti ,ale čeští občané s řeckými kořeny.Kdybychom neměli ta řecká jména tak nic nepoznáte.
        Ale hezká je a kdo říká že ne je hloupý.To je pravá krása.
      • Re: Re: ubozaku!!!!

        Sarko, jses asi hloupy clovek. A s takovzm clovekem nema smysl polemizovat. O emigrantstvi, domove a podobných hodnotách víš pendrek a samou závistí si nevidíš do huby. Až si něco podobného zažiješ, pak taprve budeš moci posuzovat lidi podle tohoto hlediska.
        • Re: Re: Re: ubozaku!!!!

          bla bla bla
  • závistivci

    Ste tady všichni závistivý magoři..chtěla bych vidět vás...je to krásná holka, nádherná postva, hezký snědá a milá..jdete do prdele
  • seredka

    tahle holka je ale opravdu seredna. jen se podivejte jak jeji mala ocicka silhaji, jeji postava by byla vybornou reklamou pro koncentrak - zadny prsa ani zadek - prkno, bradu ma jak kladivoun, jeji vecne otevrena tlama asi neco naznacuje.. a to jeji chovani?? no hvezda prvni kategorie. holt recka komunita si asi dala zalezet na zvoleni... kokotka :D
    • Re: seredka

      mas jako neco proti rekum? nahodou vetsi reku je mnohem prijemneji a pratelstejsi nez cesi...vim to ptz sem mezi reky stravila nejkrasnejsi tri mesice zivota...a jako clovek nemusi vypadat az tak uzasne aby byl hezky...aj obycejna holka muze byt krasna...a tato vypada ze aj neco v hlave ma ne jak nektere krasne hvezdy!
      • Milá a krásna Grékyňa

        Ja mám tiež grécko-judaistický pôvod,som narodená na Slovensku,ale nežijem tam,získala som doktorát/ja: nar.25.03.1986/ som vysoká 180/57 aj ja robím len slušný modeling,aby som bola finančne autonómna hoc by som nemusela.Prajem oslávenkyni Elli,aby sa jej darilo po každej stránke,aby bola uvážlivá pri výbere priateľov,hlavne aby bola zdravá,aby úspešne doštudovala nevšímala si neprajníkov a závistlivcov.Elli má skvelé vyžarovanie,prajem všetko čo si želá sama,verím v jej silu originality a kreativity Mariah S. *4*
    • Re: seredka

      tak se mi milá kokotko zdá , že vy sama jste pěkně ošklivá a vy máta malá očička.Tahle holka je naopak moc hezká.Do MISS jsem jí poslala dost hlasů!!!!
      • Re: Re: seredka

        hmmm, ..a co z toho mas?
      • Re: Re: seredka

        a co z toho mas? akorat si utratila penize za nepouzitelnou holku, ani skolu nedodelala, jak si o sobe mysli..
        nedavno jsem ji potkal, ani pozdravit neumi, krava vychrtla, v modelingu je hovno, zadna prace jen ten pocit, rika si modelka :D
        nejlepsi na tom je, ze jeste namyslenejsi je jeji sestra, ktera taky nedodelala skolu, tlusta je jak becka a hraje si na krasavici, ale tak je vychoval jejich recky tatinek, maminka bohuzel zustala v ustrani a taky na to doplatila.. zustala sama
      • Re: Re: seredka

        jste pěkně trapný
    • Re: seredka

      je proste uplne normalne hezka

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit