Přejít na výpis diskuzí

Eliška Bučková

OSOBNOST 1.2.2008 
273 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • mam zajem o vašeho pejska kam a kde ziskam další kontatk
  • Eliško, kde Tvá víra v Boha, kde je Desatero, kterému jsi se učila, co to vyvádíš???? Obrať se dokud je čas!!!!!
    • Jestli je tato osoba věřící, tak to potom asi každý člověk v této republice.

      To, že to o sobě tvrdí, případně si dá křížek kolem krku stejně nic neznamená.

      Znám kolem sebe takových "křesťanů" spousty.

  • Je to sikovna holka ktera je cilevedoma a ma muj obdiv.
  • no to sice asi nemůže a stejně by potřebovala mikroskop *2* *2* *2* *5* *5* *5* *4* *4* *1* *2* *3* *14* *4* *5* *6* *7* *8* *9* *13*
  • LindaNorisova
    Jo je hezkaa
  • Je pěknější po anorexii
  • Hezká, sympatická holka. Doufám, že se už umoudřila. Pro mě jedna z nejlepších českých modelek.
    • Neumoudřila, copak jste neviděli její poslední fotky z posilovny. Prý ji rostou svaly *8* *8* *8* . Je to chrastící kostra, kdepak svaly!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! *7* *7*
  • L.a.s.k.a
    Všechno nejlepší *15* *3* .A ať je ta událost s tou tvojí postavou na dobré cestě *4* *3*
  • Eliška je krásná holka, ale je naprosto posedlá svojí postavou! Dlouho popíraná, do očí bijící anorexie, napletené vlasy, silikonová ňadra, liposukce, solárko.... Chápu, že takovéto modelky jsou žádané, ale nic se nemá přehánět.
    Když Eliška vyhrála Miss, byla jsem ráda, že se nestydí mluvit o své víře, Bohu.... Myslela jsem si, že půjde cestou charity a neziskovek. Místo toho se zaprodala penězům. Škoda jí!
  • Je mi jí líto, ale zároveň ji nechápu, mám ji jako modelku ráda.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit