Přejít na výpis diskuzí

Eliška Mrázová

OSOBNOST 14.8.2014 
20 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • hurvinkovamorticie9
    😇
  • Violetta9
    Ahoj Elis, jmenuji se Natálka a znám tě z Řecka. Zpívala jsi tam s Markétou Konvičkovou. Všichni od vás dostali medvídka s autogramem. Mám ho schovaného abych ho neztratila. Jste úžasné zpěvačky. Mám tě hrozdně ráda. A doufám že si na Řecko pamatuješ. Ahoj a přeji hodně úspěchů.
  • ELI , neskutečný talent , osobnost ! Co předvádíte , nemá u nás obdoby a vím , že brzičko, si vás zamiluje celý svět ! Mnoho štěstí zlatíčko !!!
    • Elízo,
      máš štěstí, že dnešní generace posluchačů už neví, jak má vypadat pěvěcký
      projev. To, co předvádíš je bezduché krákorání.
  • Jsi úžasná spěvačka moc tě obdivuju. napsala jsem o tobě i referát. *1* *2* *15* *3* *14* *4* *5*
  • Jsi úžasná zpěvačka
  • ahoj moc se mi líbíš moc krásně zpíváš .Ale ted si to neber osobně ale na martinu stoessel (violettu ) nemas *3* *3* *3* *4* *4* *4*
  • moc vás obdivuji *4*
  • mně se elis moc líbí a i tak některé její písničky jsou fakt pecka zvlášt písnička poslední psaní je krásná a chci aby o ni slišely miliony lídí
  • Dobrý večer, chtěla jsem Vám napsat na Facebook, ale všechno to po mě chce registraci, hesla, atd...tohle je jediná normální forma pro mne, jak Vám napsat. Od pořadu pana Šípa, kdy jste mě něčím "dostala" a našla jsem si Vás na internetu, neustále poslouchám Vaše písně, zhlédla jsem koncert a nutím dceru aby mi Vás nahrála do MP 3 *3* Absolutně nechápu, proč Vás nikde nehrají, tak skvělá videa - shubidu a s panem Chodůrem - bomba!!!! Fakt! Já vím, ž *3* jsem jen jehla v kupce sena, ale věřím, že každý pozitivní ohlas Vás nakopne - vydržte - Vy jednou budete slavná - MOC!!! Jste úžasná a moc se líbíte - nejen chlapům - a to nemyslím lesbičky :-)
  • Violetta9
    Elis jsem viděla na živo zpívat

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit