zavřít
testovaci text

Diskuse pro Osobnost

Elvis Presley

31. 12. 2006 – OSOBNOSTI.cz

Elvis Aaron Presley, známý také jako „Král Rock 'n' Rollu“ nebo zkráceně jako „Král (The King)“, byl americký zpěvák a herec. Dokázal skloubit inspiraci z černošského spirituálu, blues a country a ...

zpět na Osobnost
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 starší

komentářů v diskuzi: 168

napsat komentář

Elvis forever cute (anonym)

Bylo mi 13 a už teď vím o elvisovi co nejvíce mužů tenhle člověk me hrozné ovlivnil v dobrým mim snem je se jed podívat do memphisu na GRACELANDU dozvídat se víc a víc proste nejlepší clovek pokud chce někdo popovídat o elvisovi budu moc rada protože v ČR není moc lidi co o něm neco vím tak budu moc rada
4.12. (43 dnů)
vlákno reagovat

Anonym (anonym)

1 souhlasí, 0 nesouhlasí

Kral rock& rollu a moc hezky chlap
5.8.2017
vlákno reagovat

nika1991 osobnosti.cz

1 souhlasí, 0 nesouhlasí

Faninky milovali Elvise P. muži ne.patneři a manželové - kluci nesnašeli *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
23.7.2017
vlákno reagovat

nika1991 osobnosti.cz

3 souhlasí, 0 nesouhlasí

*14* *14* *14* kral.rock
28.4.2017
vlákno reagovat

agnes (anonym)

9 souhlasí, 0 nesouhlasí

geniální zpěvák a nádhednej chlap *14*
15.5.2016
vlákno reagovat

josefina (anonym)

3 souhlasí, 0 nesouhlasí

V jeho zivotopisu mate plno chyb-v datech i faktech.... *13*
10.1.2015
vlákno reagovat

super.elvis (anonym)

1 souhlasí, 0 nesouhlasí

Elvis Presly byl člověk který nám do života,dával lásku a mír. Je mi líto jeho rodiny přišla o oba syny.Jeden umřel pár hodin po porodu,a naše slavná hvězda se předávkovala. Obdivuji jeho rodinu a přátele,co to zvládají. :-(:-(:-(
27.7.2016
vlákno reagovat

casanova osobnosti.cz

tak to upravte. Josefino *14* *14* *14* *14* *14*
24.5.2017
vlákno reagovat

Lovemusic (anonym)

5 souhlasí, 0 nesouhlasí

Elegantní král rockenrollu možná žije na Měsíci, ale stejně tak může ožívat i ve vašich uších! Jedinečné náušnice z pravých trsátek s Elvisovou podobenkou!

http://lovemusic.cz/produkt/3779-trsatkove-nausnice-elvis-presley/
20.8.2014
vlákno reagovat

daryl73 osobnosti.cz

8 souhlasí, 0 nesouhlasí

Dnes je zase výročí Elvisova narození, tak doufám že nejsem jedinej kdo si vzpomněl. Jinak- Elvis tu moc schází, každej všední den kdy člověk potřebuje povzbudit.
8.1.2014
vlákno reagovat

YODŽA (anonym)

10 souhlasí, 1 nesouhlasí

On byl borec.
3.11.2013
vlákno reagovat

Elvis žije! (inkognito)

5 souhlasí, 0 nesouhlasí

Když zemřel, bylo mi sotva pět. Narodil jsem se v Las Vegas a můj otec pořád mluvil o Elvisovi. Nevěděl jsem vůbec kdo to je. Táta je jeho fanoušek už několik let a myslím, že ještě dlouho bude. Já jsem nikdy moc netruchlil nad jeho smrtí, to až po přečtení knihy o Elvisovi a jeho manželce. Jeho smrt jsem si vysvětlil tak, že nikdy neodplul do nebe, že je pořád na Zemi, jenže trochu blíž mrakům. Pořád se na nás dívá a již dostal odpovědi na všechny svoje otázky. Dívá se na nás sice pouze jako duch, ale jeho tělo je stále v zemi. Sice už ho možná červíci sežrali, ale jeho hudba je stále živá!

P.S. Vlastně ani nevím, jestli ho spálili na popel nebo zůstal v rakvi, ale jeho popel se vrátil k němu!
6.9.2013 upraveno v 13:47
vlákno reagovat

YODŽA (anonym)

3 souhlasí, 3 nesouhlasí

Ty ses narodil v Las Vegas jo? To nevěřím. *12*
3.11.2013
vlákno reagovat

Miju46 osobnosti.cz

4 souhlasí, 0 nesouhlasí

Mám to úplně stejně!! Je to hrozně zvláštní, ale po přečtení té knížky jsem si uvědomila, jak velká ztráta jeho smrt byla a že mi tu moc chybí.. Ta knížka byla zlom a přivedla mě k jeho fantastické hudbě..
8.9.2015
vlákno reagovat
Tento formular nevyplnujte!!!
Jmeno:
Email:
Text:
povolené tagy

napsat komentář

píšete jako anonym, chcete se přihlásit?

zobrazit jiný kód

Krátká diskuzní rukověť

• Diskutujte pouze k tématu článku, kterého se diskuze týká
  • Jakékoli urážky autorů či ostatních diskutujících jsou zakázány a budou trestány banem
  • Vulgarismy v jakékoli podobě jsou zakázány a budou trestány banem
  • Respektujte názor ostatních, ať už jde o autora nebo ostatní diskutující
  • Pamatujte, že smyslem práce novinářů není manipulovat se čtenáři, ale nabízet jim kontext a podnět k zamyšlení nad jiným úhlem pohledu.

Úplnou verzi pravidel diskuzí na Tiscali.cz najdete ZDE.