Přejít na výpis diskuzí

Emilia Zimková

OSOBNOST 17.11.2015 
3 příspěvky

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Dobrý deñ, pani Zimková,

    Prosím, pošlite mi svoj e-mail. Rád by som Vám predostrel svoju prosbu. Bude sa týkať Vás osobné a Vášho japonského priateľa, ktorý ovláda Slovenčinu a má ju rád. Veľmi pekne Vám vopred ďakujem.

    S úctou. 

    Váš obdivovateľ. MUDr. Dušan Bučko, Humenné

  • Prosím Paní Zimková, můžete mi napsat co dělá Eva Zimková z Turzovky, vaše švagrová, chtěla bych hlavně vědět zda ještě někdo žije z rodiny Zimkových, kteří byli rodina s vašim manželem, odstěhovali se asi v roce 1973-1974 z Potštátu do Rožnova, chtěla bych vědět zdá ještě žijí jejich děti,
    Táňa byla moje spolužačka, která bohužel tragický zemřela a oni se pak odstěhovali, moc dobře se znali naše rodiny.
    Děkují za odpoveď.
    S pozdravem Marlen Drábková= Bezděková. Eva byla několikrát na Potštátě-Kovářově na brigádě.
  • Vážená pani Zimková. Mám k Vám velkou prosbu, Studuji a sbírám společně s kolegou nářeční slovníky,publikace o nářečí z ČR,SR a bývalého Čskoslovenska.Nemohu již dlouhou dobu sehnat(inzerce,burzy,antikvariáty)
    Krátky slovník nárečia slovenského okružniansko-šarišského podľa Milky Zimkovej (2004)nemáte prosím pani Milková jeden výtisk ,který by jste byla ochotna prodat?
    Velmi mi na slovníku záleží.
    Děkuji předem za odpověď.
    Ing.Lohonka P z Budějc,Česko

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit