Přejít na výpis diskuzí

Emilie de Ravin

OSOBNOST 31.12.2006 
41 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • happy birthday *14*
  • Kornelija14
    Jůůj moje nejoblibenější herečka viděl tu někdo OUAT hraje tam roli Belle French (Krásky) a je tam uplně boží...doporučuji! *14* *1* *3*
    • targaryen
      Tadyyy! Sleduju, jeden z nejoblíbenějších seriálů, je tam úžasná :) Mám ji hrozně ráda, a s Rampelníkem jsou spolu naprosto úžasní *14*
  • žádný film sem sní ještě neviděla a nevím na jaký film se mám podívat jako první poradíte mi pls který je nejhezčí ?? díky *3*
    • eriel
      Určitě bych doporučil film Nezapomeň na mě :) Silný zážitek
    • pet s ní je nejhezčí film nezapomen na mě a hraje v tom filmu i robert petinson doporučuju
    • ReeseBD
      Nezapomeň na mě :-)
    • Nezapomeň na mně. Super film.
  • Všechno nejlepší!! *3* *15*
  • your-darling

    ...

    happy B-day... *4* *4*
  • veveryce

    Happy Birthday

    Happy Birthday Emilie de Ravin.
  • takezo

    Happy birthday EMILE

    Všechno nejlepší a hodně známých filmových rolí:-) *1*
  • Poraďte mi, prosím!

    Prosím Vás, nevíte v jakém filmu měla Emilie černé vlasy.. potřebovala bych název toho filmu.. děkuju Vám moc.. :) :) *3*
  • ne

    doufam ze nebude chodit s Robem pattinson jen to ne boze, no on ma Kristen ,takze to mu nedovolim
    • avrilie

      Re: ne

      podle fotek co sem projížděla na google se k sobě měli,mně to nevadí,že spolu asi chodí.Roba nějak nemusím,jinak Emilie je úplně supr herečka a hlavně kunda,chtěla bych vypadat jak ona!!! *15*
      • lost.romankaaa

        Re: Re: ne

        ja teda Roberta nemam rada a Emilii zeru, takze doufam, ze mezi nima nic neni :) ale pokud by s nim byla stastna, tak ji to preju ... a souhlasim, ona je strasne pekna, taky bych tak chtela vypadat =D
  • ::::::::::::::::::::

    Píča hnusná!!!
    • Re: ::::::::::::::::::::

      jsi kráva!!
      tohle je fanklub Emilie, tak nechápu co sem lezeš, když ji nemáš ráda!!!!!! Vypadni!!! *16*
    • Re: ::::::::::::::::::::

      ty ses kunda
    • lost.romankaaa

      Re: ::::::::::::::::::::

      jo no to ses =D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit