zavřít
testovaci text

Diskuse pro Osobnost

Emma Watson

31. 12. 2006 – OSOBNOSTI.cz

Emma Charlotte Duerre se narodila rodičům Jacqueline a Chrisovi (oba právníci) v Paříži 15. dubna 1990. Když jí bylo pět let, rodiče se rozvedli a Emma se i se svým mladším bratrem Alexem (nar. 1993) ...

zpět na Osobnost
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 starší

komentářů v diskuzi: 1209

napsat komentář

Market116 tiscali.cz

Emma je opravdu velmi krásná, talentovaná a charismatická herečka. Zbožňuji jí jako Hermionu a stejně tak, jako Bellu z Krásky a Zvířete. Mám jí opravdu moc ráda a v Harrym Potterovi jsem si vždycky přála, aby byla s Harrym a ne s Ronem, trochu mě to mrzelo, ale překousla jsem to :) Věřím, že jí ještě uvidím v hodně skvělých filmech a přeji jí moc štěstí v jejím životě, rozhodně si ho zaslouží :)
9.6. (15 dnů)
vlákno reagovat

jirkka osobnosti.cz

Emma Watson a její gigantická série v hitparádě STARmeter na IMDb.com, má také narozeniny tinyurl.com/kuuab3n *5*
21.4.2017
vlákno reagovat

Watsonator (anonym)

Em, přeju ti vše nejlepší k tvým 27. narozeninám! Jsi moje nejoblíbenější herečka od doby, co znám Harryho Pottera, jsi prostě KRÁLOVNA! *14* Mám filmy, ve kterých jsi hrála mooc ráda! Například: HP, Ten, co stojí v koutě, My Week With Marilyn a Kráska a zvíře! *14* *14* A taky tvůj (dá se říct nový) film, Regression a Noah! PROSTĚ VŠECHNY! *14* *14* VŠECHNO NEJLEPŠÍ!
15.4.2017
vlákno reagovat

anonymka4 (anonym)

1 souhlasí, 0 nesouhlasí

Emma je pekná,úžasná herečka. Mám ju rada ako Hermionu ale určite si ju obľúbim aj ako Belle z Krásky a zvieraťa čo má byť v marci tento rok. *3*
Už sa veľmi teším a zároveň sa nemôžem dočkať.
Okrem Harryho Pottera hrá aj iných zaujímavých filmoch ako napr. Noah, Charlieho malé tajomstvá...
6.3.2017
vlákno reagovat

Lord Vordemort (anonym)

5 souhlasí, 0 nesouhlasí

Emma je nejkrasnejší holka co jsem viděl.A já bych sní chtěl udělat selfí.

Emma is the most beautiful girl I've seen. And I wanted to make dreams shelf.

Emma est la plus belle fille que je l'ai vu. Et je voulais faire des rêves étagère.
2.8.2016
vlákno reagovat

gg (anonym)

7 souhlasí, 0 nesouhlasí

Je to skvelá herečka a aj jedna z najkrajších a najmilších a som kedy videla.! Dúfam, že bude ďalej bojovať o rovnocennosť medzi mužmi a ženami!držím rsty!:)
13.2.2016
vlákno reagovat

Chicky2207 (anonym)

2 souhlasí, 0 nesouhlasí

Novy film s Emmou, Regression http://www.bluray4free.cz
23.1.2016
vlákno reagovat

DiwaSwina osobnosti.cz

0 souhlasí, 5 nesouhlasí

Baba je to sukezni, ale Hery Potrata nenavidim
19.12.2015
vlákno reagovat

Ebi (anonym)

3 souhlasí, 0 nesouhlasí

To si asi jediný. :-(
25.5.2016
vlákno reagovat

zuzu (anonym)

7 souhlasí, 0 nesouhlasí

Emma je nejlepší :-):-):-)
22.11.2015
vlákno reagovat

hoggy (anonym)

0 souhlasí, 5 nesouhlasí

Když tam pi SF ou Harry ron a hermiona tak tam napsaly hemiona
20.10.2015
vlákno reagovat
Tento formular nevyplnujte!!!
Jmeno:
Email:
Text:
povolené tagy

napsat komentář

píšete jako anonym, chcete se přihlásit?

zobrazit jiný kód

Krátká diskuzní rukověť

• Diskutujte pouze k tématu článku, kterého se diskuze týká
  • Jakékoli urážky autorů či ostatních diskutujících jsou zakázány a budou trestány banem
  • Vulgarismy v jakékoli podobě jsou zakázány a budou trestány banem
  • Respektujte názor ostatních, ať už jde o autora nebo ostatní diskutující
  • Pamatujte, že smyslem práce novinářů není manipulovat se čtenáři, ale nabízet jim kontext a podnět k zamyšlení nad jiným úhlem pohledu.

Úplnou verzi pravidel diskuzí na Tiscali.cz najdete ZDE.