Přejít na výpis diskuzí

Emma Watson

OSOBNOST 31.12.2006 
1214 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Luky1987

    Krásna herečka súhlasím a dobrá, ale Harry Potter je fakt odpad 

  • holka je to geniální a krásná, ... Hery Potrat je odpad 

  • holka je to geniální a krásná, ... Hery Potrat je odpad 

  • holka je to geniální a krásná, ... Hery Potrat je odpad 

  • vyhraj iPhone X *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* zapoj se do soutěže na instagramu.......@chcete.sponzor *12* *12* *12* *12* *12* *12* *12*
    HODNĚ ŠTĚSTÍ !!!
    • děkuji za upozornění
  • Já jsem byla vykulena!'kdyz se vdala s ronem!;(prala jsem ji to s harrym!;)
  • Emma je opravdu velmi krásná, talentovaná a charismatická herečka. Zbožňuji jí jako Hermionu a stejně tak, jako Bellu z Krásky a Zvířete. Mám jí opravdu moc ráda a v Harrym Potterovi jsem si vždycky přála, aby byla s Harrym a ne s Ronem, trochu mě to mrzelo, ale překousla jsem to :) Věřím, že jí ještě uvidím v hodně skvělých filmech a přeji jí moc štěstí v jejím životě, rozhodně si ho zaslouží :)
  • Emma Watson a její gigantická série v hitparádě STARmeter na IMDb.com, má také narozeniny https://tinyurl.com/kuuab3n *5*
  • Em, přeju ti vše nejlepší k tvým 27. narozeninám! Jsi moje nejoblíbenější herečka od doby, co znám Harryho Pottera, jsi prostě KRÁLOVNA! *14* Mám filmy, ve kterých jsi hrála mooc ráda! Například: HP, Ten, co stojí v koutě, My Week With Marilyn a Kráska a zvíře! *14* *14* A taky tvůj (dá se říct nový) film, Regression a Noah! PROSTĚ VŠECHNY! *14* *14* VŠECHNO NEJLEPŠÍ!
  • Emma je pekná,úžasná herečka. Mám ju rada ako Hermionu ale určite si ju obľúbim aj ako Belle z Krásky a zvieraťa čo má byť v marci tento rok. *3*
    Už sa veľmi teším a zároveň sa nemôžem dočkať.
    Okrem Harryho Pottera hrá aj iných zaujímavých filmoch ako napr. Noah, Charlieho malé tajomstvá...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit