Přejít na výpis diskuzí

Erik Aude

OSOBNOST 21.4.2015 
9 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • A jak by mohl byt dva roky a 10 mesicu ve vezeni kdyz v te dobe natocil nekolik filmu ? Meli ho propustit koncem prosince roku 2004 a stihl hrat ve filmu tak to je fakt frajer :-D A navic uz vidim jak takovy herec vezme nabidku neco prevezt "jen" za 800 dolaru. Lidi vy jste tak naivni :-D
    • Naivní si možná ty Lucinko. Najdi si to na wikipedii když nevěříš :-). Určitě to převážel za víc ale to přeci neřekne
  • Osobně si myslím že svůj příběh v tom pořadu dost přikrášlil! Už jen z toho vyprávění je jasné, že to je namyšlenej a arogantní blb. Já tedy nevěřím ani polovině těch keců co tam pronesl!
  • Super chlap a krásný*14*
  • Ahoj ohledně tebe co jsem tě viděla na youtube vězněm v cizině musím říct, že hodně lidí by to nezvládlo! Co ty!!! :) Jsem ráda, že ti to takhle dobře dopadlo...Klobouk dolů, co jsi vše musel prožít... Je to smutné, jak mohou být lidí takoví a navíc kamarádi....Taky se mi to stalo, že mě podrazili..Ale ne takhle, jako tebe, smekám před tebou co víc můžu říct jen to, že člověk musí být opatrný na to na koho narazí! :) Držím ti palce a přejí hodně štěstí! Příběh mě dojal, až jsem z toho nemohla spát. Jseš opravdu silný chlap! To se jen tak nevidí!!! :) Přejí ti jen to nejlepší. Měj s tvá fanynka z České Republiky :) Ahoj
    • Už to četl 3x a pověsil si to do rámečku na zeď blbko naivní.
    • Za prvé: Vážně si myslíte, že si to přečte? *1* A za druhé: vážně mu věříte, že o těch drogách nevěděl? *1* Jestli si alespoň na jedu otázku odpovíte "ano" tak pardon, ale asi by to chtělo navštívit odborníka *15*
      • no a co jako i kdyby věděl asi by nikdo nechtěl toto prožívat
        • Kazdy neni vypatlanej Amik a to, ze si z nej unesena neznamena, ze to neni blbecek. V base by mi delal sluhu, prcek.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit