zavřít
testovaci text

Diskuse pro Osobnost

Ester Kočičková

8. 1. 2008 – OSOBNOSTI.cz

Ester Kočičková (vlastním jménem Renata Divišová-Pařezová) je česká zpěvačka, textařka a moderátorka. Pseudonym Ester Kočičková začala používat jako moderátorka Rádia Limonádový Joe. Pro Českou ...

zpět na Osobnost

komentářů v diskuzi: 12

napsat komentář

Frigidní Ester (anonym)

2 souhlasí, 0 nesouhlasí

Takhle ubohou a zoufalou entitu jsem dlouho neviděl! Ester, měla bys nosit roušku na xicht, protože když promluvíš, tak vypadáš jako po sedativách. Takovýho slintu jsem měl ve škole a když promluvil, tak jsem musel strčit hlavu do lihu abych se dezinfikoval! Jsem si připadal jako když stojím pod fontánou..
25.9.2017
vlákno reagovat

Franta (anonym)

Daruji Ester Kočičkovou, Igora a Rudiše Americe.
3.5.2015
vlákno reagovat

Fannyx (anonym)

Od našich umělců se mně tohle politikaření líbí . . se podívejte, jaký tu od ravoluce nadělali bordel!
3.5.2015
vlákno reagovat

klára (anonym)

u na Stojáka-vánoční poezie jsem málem pustila slzu-naprosto úchvatný, pravdivý..ester fakt žeru
19.1.2015
vlákno reagovat

wfw (anonym)

16 souhlasí, 10 nesouhlasí

týtý

hlasujte pro ester do tyty jako osobnost televizni zabavy pomoci sms:TT 3 ESTER KOCICKOVA na 906 15 09 nebo na tyty.cz
13.2.2010
vlákno reagovat

Sadílková Dana (anonym)

16 souhlasí, 14 nesouhlasí

Ester Kočičková

Milá Ester
Přání k narozeninám a přání hodně štěstí,zdraví. *4*
13.1.2010
vlákno reagovat

lilianna osobnosti.cz

14 souhlasí, 16 nesouhlasí

Perfektní baba

Tak tahle ženská nemá chybu! Díky bohu, že v tom showbyznysu je taky někdo, kdo nemá jen umělý vybělený úsměv, silikony, nastavený vlasy a IQ plastového kelímku! Esterko, díky za všechno! *4*
28.7.2009
vlákno reagovat

Petr (anonym)

18 souhlasí, 22 nesouhlasí

hezká

Vzrušující, hezká, sympatická baba! Bohužel bych ji patrně intelektuálně nestačil, takže zase nic... :-( Že by v příštím životě? :-) Petr.
28.11.2008
vlákno reagovat

Errorist (anonym)

27 souhlasí, 25 nesouhlasí

Errorist

Errorist: ale jo de
18.6.2008
vlákno reagovat

Jitka (anonym)

28 souhlasí, 26 nesouhlasí

osobnost a vtip

Velmi osobitá a inteligentní dáma se smyslem pro humor,lidé se bojí,když je někdo jiný a tady to tak funguje mám ji ráda Jitka
14.6.2008
vlákno reagovat
Tento formular nevyplnujte!!!
Jmeno:
Email:
Text:
povolené tagy

napsat komentář

píšete jako anonym, chcete se přihlásit?

zobrazit jiný kód

Krátká diskuzní rukověť

• Diskutujte pouze k tématu článku, kterého se diskuze týká
  • Jakékoli urážky autorů či ostatních diskutujících jsou zakázány a budou trestány banem
  • Vulgarismy v jakékoli podobě jsou zakázány a budou trestány banem
  • Respektujte názor ostatních, ať už jde o autora nebo ostatní diskutující
  • Pamatujte, že smyslem práce novinářů není manipulovat se čtenáři, ale nabízet jim kontext a podnět k zamyšlení nad jiným úhlem pohledu.

Úplnou verzi pravidel diskuzí na Tiscali.cz najdete ZDE.