Přejít na výpis diskuzí

Ester Kočičková

OSOBNOST 8.1.2008 
10 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Od našich umělců se mně tohle politikaření líbí . . se podívejte, jaký tu od ravoluce nadělali bordel!
  • u na Stojáka-vánoční poezie jsem málem pustila slzu-naprosto úchvatný, pravdivý..ester fakt žeru
  • týtý

    hlasujte pro ester do tyty jako osobnost televizni zabavy pomoci sms:TT 3 ESTER KOCICKOVA na 906 15 09 nebo na tyty.cz
  • Ester Kočičková

    Milá Ester
    Přání k narozeninám a přání hodně štěstí,zdraví. *4*
  • lilianna

    Perfektní baba

    Tak tahle ženská nemá chybu! Díky bohu, že v tom showbyznysu je taky někdo, kdo nemá jen umělý vybělený úsměv, silikony, nastavený vlasy a IQ plastového kelímku! Esterko, díky za všechno! *4*
  • hezká

    Vzrušující, hezká, sympatická baba! Bohužel bych ji patrně intelektuálně nestačil, takže zase nic... :-( Že by v příštím životě? :-) Petr.
  • Errorist

    Errorist: ale jo de
  • osobnost a vtip

    Velmi osobitá a inteligentní dáma se smyslem pro humor,lidé se bojí,když je někdo jiný a tady to tak funguje mám ji ráda Jitka
  • ošklivka Ester

    Je tak ošklivá , až je krásná *1* *15*
  • Osobnost a dáma

    Je to inteligentní žena s rozhledem, šarmem a talentem. Možná že kdyby právě takových lidí mělo více prostoru a času v médiích, pak by mnozí dunihlavové a bárbínky ztratili tu oporu jistého věhlasu, který plyne jen a jen z toho, že hold je málokdy koho skutečně kulturního vidět a slyšet v hlavních vysílacích časech...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit