Přejít na výpis diskuzí

Eva Chaloupková

OSOBNOST 27.1.2008 
29 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Parádní kusanec! Vod ní bych si nechal líbit pořádnou masáž pt*ka, ko*lí a prostaty současně.

  • Zdravím všechny co píšou o Evi jen kladně.Evina je jedna s těch nádherných žen které si to mohou dovolit a proč neukázat něco co nemá každý a ti co umí jen kritizovat jen sprostě závidějí a píšou kraviny.Prostě pubertáci a úchylové který na ženy jako jsi ty ,,nemají"I když se rád kouknu na krásné ženy s velkými přednostmi tak je jejim mužům nezávidím a proč,protože to mám doma i s těmi velkými přednostmi s pozdravem Milan. *4*
  • Milá Evičko! Od někoho jsem dostal vaše erotické fografie. Rád se podívám na krásnou ženu , ale myslím že jste to trochu přehnala. Myslím, že jste si to měla více rozmyslet. Je ale vidět, že peníze jsou asi ta největší motivace. Doufám, že v dalším životě s tím nebudete mít větších problémů Nepřál bych vám je! Lidé toto velice špatně snáší! Přeji nezký den.
  • Krásný kozy....
  • Eva je nádherná žena.
  • evo jste krásná a inteligentní ZENA!!!přeju Vám a Vaší rodině vše dobré... PS...tiše závidím Vašemu muži.
  • Evo chtěl bych ti ho strčit do tunelu tvých velehor . Je to 8 div světa a pak tě postříkat mou smetanou lásky. Vyju jak šakal *6* *6* *16* Když si ve spravach bukkake je povinnost *14* *6* *12*.
  • Eva je stara a dela ze sebe mladou.Nejmin 5 plastik. *12* *10*
  • kOzy

    Možná má velký kozy, proti gustu žádnej dišputát, ovšem co se její rádobymoderátorský činnosti týče, to je velká bída. Vyslovovat neumí a jakmile má říct něco bez čtecího zařízení, je to samý ééééé, ehmmm... Takhle schopná moderátorka rozhodně nevypadá *13*
  • bobban

    Ta mě chtít

    tak mě má,vůbec bych se nebránil.Chtěl bych umřít hrdinnou smrtí v jejím náručí.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit