Přejít na výpis diskuzí

Eva Horká

OSOBNOST 11.12.2007 
7 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • hana9

    Je to výborná herečka mám ji ráda a je  to velká škoda že hraje  tak málo v TELEVIZI dříve hrála hodně v pohádkách.Ani na vánoce jsem ji nevyděla v pohádce

  • Také si paní Evu pamatuji, i když převážně z televizních pohádek, neboť jsem žila v malém městečku, daleko od divadel. Byla přesvědčivá a neuvěřitelně milá. Je nesmírná škoda, že ji v televizi nevídám. Vedle některých současných televizních rádoby hereček učinkujících v nesmrtelných televizních seriálech, by to jistě bylo pro mnohé z diváků příjemné kulturní oživení. Kološová Vladimíra
  • Evu Horkou znám z dětství, bydlely jsme kousek od sebe a chodily spolu na hudební nauku :-))) a náhodou jsme se před pár dny potkaly, asi po 25 letech :-)))) poznaly jsme se, povídaly, bylo to moc milé... a doufám, že jsme se neviděly naposledy :-)
  • Já strašně ráda chodím do divadla na hry, kde hraje... díky bohu, že je ve stalém angažmá v divadle u nás ve městě (MB)... strašně mě baví se na ni dívat při představení... výborná herečka!!! :)
    • Ona hraje v divadle v MB? Tak to jsem nevěděla, taky jsem z MB. To se na ní budu muset jít podívat... *3*
  • Herečka,učitelka a kamarádka v jednom:)

    Já se zrovna připravuji na konzervatoř a tak jsem zavolala Evě Horké ,jestli by mě nepřipravila...musím se přiznat,že jsem ji neznala,dokud jsme si nedomluvili schůzku a ona mi řekla že mám jiskru a že bere jen dva lidi z celé ČR a to jsem si řekla v duchu,tak to mám prohraný...ale vzala mě a ted k ní jezdím na přípravy...moooc mě to s ní baví a musím uznat ,že je na mě moc hodná,je vtipná a umí říct pravdu...děkuji jí za mnohé... *4* *3* *4* *3*
  • Hezká a dobrá herečka

    Pamatuji si jí hlavně jako princeznu z Tv pohádek je škoda! že v posledních letech v Tv moc nehraje

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit