Přejít na výpis diskuzí

Eva Kodešová

OSOBNOST 22.8.2007 
7 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • můj svět

    Můj svět jsou divadelní rekvizity,nejmilejší z rekvizit pro mě jsi ty...... Tak tento úryvek písničky
    ,,Můj svět" od skupiny Chinaski mám v
    hlavě pokaždé když jdu do divadla podívat
    se na Evu Kodešovou. Ano, já nechodím do divadla na divadelní hry,ale na Evu Kodešovou. Je to naprosto dokonalá herečka která mě vždy nabije pozitivní energií. Je naprosto kouzelná, úžasná a roztomilá. Má to ovšem jednu vadu,nikdy nevím na čem jsem byl. *4* Jediné co si pamatuji je její role. Takže jestli někdo z Vás půjde do divadla na hru ve které bude hrát slečna Eva,( určitě běžte stojí to za to )napište mi prosím o čem ta hra byla,nevím jak je to možné,ale nedokážu sledovat děj těchto her. *3* *3*
  • Evo?

    Evo? Vy jste tady? Prosím, napište mi sem. Myslím, že jste jedna z nejkrásnějších hereček v naší republice. škoda, že vás nikdo nezná. Viděl jsem vás ještě v Brně ve Večeru tříkrálovém a letos v Ještě jednou profesore - jste úžasná herečka. Napište.
  • Divadlo pod Palmovkou

    A přijďte zase na něco. *13*
    • Re: Divadlo pod Palmovkou

      Na Vás se Evičko přijdu podívat hrozně rád. *3* Joe.
  • ještě jednou, profesore

    Děkuji! *4*
    • Re: ještě jednou, profesore

      Já děkuji Vám za krásný ,,umělecký" *14* zážitek. *3* Joe
  • Božská Eva

    V úterý jsem byl v Divadle Pod Palmovkou
    na hře ,,Ještě jednou profesore". Krásná komedie s ještě krásnějším hereckým obsazením. Nataša v podání Evy Kodešové neměla chybu,a já při odchodu z divadla,
    se zlomeným srdcem v duchu šeptal, Ještě jednou EVO!
    *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit