Přejít na výpis diskuzí

Eva Kostolányiová

OSOBNOST 31.8.2008 
10 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Evka byla doopravdy úžasná. Já se k ní dostal poměrně nedávno, cca 2 roky nazpátky. Tady v Čechách jela Hellenka a podobné, sice dobře zpracované, ale tuctoviny, pozbývající projevu a originality. Evka šla dát do placu, co měla doopravdy v sobě. Nebylo toho málo, a podala to vynikajícně. Škoda krásné dámy a talentovaného krásného života. Zamiloval jsem se.
  • Eva Kostolányiová byla nejlepší slovenská zpěvačka. Velmi se mi líbily její melodické písničky. Měl jsem ji raději,než některé pražské zpěvačky. Byla mi mnohem sympatičtější. Vlastik
    • Při jedné své návštěvě Trnavy jsem navštívil i její hrob.
  • thurmana

    Evička

    Všetky videá som si pohľadala na nete - nič výnimočné aj fotky a jednoducho si ich môžeš dať do digitálnej podoby aj videá aj fotky s podmazom Evičkinej hudby :-)))))))
    • petersxp

      Re: Evička

      EVIČKA BYLA JE A BUDE POŘÁD SKVĚLÁÁÁÁÁ..... *4* *14*
  • thurmana

    A ani si nezaslúži Vašej pozornosti?!

    Prečo jej niečo nenapíšete? Čo ste už zabudli ?!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! *9*
  • tatiana1

    Evička

    Evička je vynikajúca *4* Pridajte sa aj viacerí ktorí ju máte radi:)
    • thurmana

      Re: Evička

      Ahoj aj ja Mám Evičku strašne rada mám plno obrázkov aj videíííííííííí *3*
      • tatiana1

        Re: Re: Evička

        Fíha, to je skvelé. A vieš mi aspoň tak stručne napísať aké Evičkine videjká máš? Sú to aj iné než sú zatiaľ uverejnené na youtube? Aj tie fotečky by ma zaujímali:) Máš ich aj v digitálnej podobe?:) T.
        • Re: Re: Re: Evička

          Nie iné videá nemám aj fotky sú len z netu.
          Treba len pohľadať tie ozaj kvalitné ))) *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit