Přejít na výpis diskuzí

Eva Novotná

OSOBNOST 1.1.2008 
18 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Není to nejlepší herečka ve vkv, ale široko daleko. Hlavně v téhle době a v naší generaci je fakt kvalitních herců málo! Akorát mě mrzí, že jsem z daleka a nedostanu na její vystoupení jak bych si přála.
  • výborná herečka

    Eva Novotná,dcera naší vynikající paní doktorky,je skvělá herečka.Sleduji VKV,kde hraje. *4* *3*
    • Re: výborná herečka

      její maminka ordinuje ve ŽDÁNICÍCH? *7*
  • ahoj

    Ahoj - nevíte někdo kolik jí je?Jsem se vsadila a teď to nemužem nikde zjistit! *9*
    • Re: ahoj

      narozena 14.12.1976
      *4*
    • Re: ahoj

      je jí 32 (ročník 1976)
  • eva

    nevíte někdo odkud pochází, slyšela jsem, že z Nenkovic? *7*
    • Re: eva

      jo, je z Nenkovic, okres Hodonín *3*
      • Re: Re: eva

        teď čtu v novinách, že je rodačka z Kyjova..tak nevím.. *7*
        • Re: Re: Re: eva

          narodila se v Kyjově, protože je tam porodnice *1* , ale pochází z Nenkovic, kam chodila i na základní školu
          • Re: Re: Re: Re: eva

            jo tak to jo potom, Nenkovice jsou kousek od nás..já jsem z Nechvalína *1*Ty bydlíš v nenkovicích?
  • Marion

    Skvělý výkon ve hře Marion v brněnské Redutě. Všem doporučuji
    • Marnie

      Souhlasím, ale ta hra se jmenuje Marnie, ne Marion.
  • Eva

    V činohře škola žen v Mahenově divadle,baly skvělá.Dneska jsme tam byly ze školou..a bylo to fakt super
    • l.enik

      Re: Eva

      Souhlasím,celá hra Škola žen je skvělá a díky tomu se Eva stala mojí nejlepší herečkou ve VKV.Je super a ráda bych ji viděla i v jiných filmech.
  • Herecký výkon

    Dobry den,
    mohu zodpovedne prohlasit, ze herecky vykon pri reakci na oznameni o umrti sveho pritele ve VKV byl tak verohodny, ze mi slzy vletly do oci a "veril jsem tomu". Sklanim se pred hereckym vykonem pani Novotne a preji ji hodne chrakternich roli. Zcela jiste s nimi diky svemu hereckemu nadani nebude mit "problem".
    Jirka
    • Re: Herecký výkon

      Naprosto souhlasím, ve vkv je mou nejoblíbenější herečkou a chtěla bych být jako pacient v té nemocnici.Tu doktorku hraje naprosto skvěle.A také jí přeju hodně filmových rolí.Myslím,že po těchto skvělých výkonech nebude mít o herecké role nouze *3*
      • Re: Re: Herecký výkon

        Zdravim, souhlasím se všemi co si váží téhle velice talentované herečky. V poslední době je to moje nejoblíbenější postava z VKV. Bohužel jsem jí nemohla vidět v divadle,ale věřím že je to nevšední zážitek. Mám jí ráda a přeju jí aby dostala více hlavních rolí

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit