Přejít na výpis diskuzí

Facundo Gambandé

OSOBNOST 2.2.2014 
142 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • čau a povedz leonovi že violetta tú skúšku nezrušila ale geri niekto volal pablovi a geri to zdvihla povedala že je pablová asistentka a ked sa jej spítali na meno povedala že sa volá violetta!!!!!!!!!!!!!! geri je strašná vimíšlačka. *16* *16* *16* *16* *16*
  • V české republice nebudu ani neprijedu protože už nechci hrát v violette tak mi už nepište
    • ale proč facu si skvielí herec. *13* *13* *13* *13* *13* *13* *13* *13* *9* *9* *9* *9* *9* *9* *9*
  • Feliz compleaňos mejor Facundo. Le deseo buena sverte y salud. Yo quieeo que seas muy, muy šťasná. Me gustas mucho.¡Hola
  • Jsi fajn ale hlas falešný
  • Promiň ale nebude koncert a ani 4 čast Violetty. Koncert nebude, lebo na poslednom Jorge Blanco (Leon). Si vintknul nohu. Kým mu nebude dobre, a bude moct tancovať tak asi bude koncert.
    Zatiaľ ahoj.
  • sme vsichni tak divny proc si tadi piseme a hadame sa???
    PROSIM NEODPISUJTE MI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • HADAJTE. Facundo ma tetovanie. Ma ho na žebrach. Vizera to ako ležiaca osmicka.
    • Ano mám tetování zlobí mí preklodac .
  • Ahoj Facundo , můžu se ti zeptat kdy bude konzert v čr *14* *14* *14* *14* *14* hrozně vás tu milujeme *14* *14* *14* a kdy by nebyl tak se aswi tady všichni zastřelíme *8* *8* *8* *8* a chceme violettu 4 *3* *3* *3* *3* *3*
    • Nebude promin ani violettu 4
  • Si veľmi pekný človek a milujem Ťa ale koho máš ženskú!!!!Ak to zistím bude mať veľké probémi.SI MÔJ LÁSKA
    • Je môj
      • Mám halku zlobIi mi prakladac
  • vy ani nevyte jakej je *1*
    • Noa mame ho radi. Je velmi dobri a vtipni. Ved si to aj najdeš na internetu. =) <3

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit