Přejít na výpis diskuzí

Fady Maalouf

OSOBNOST 20.7.2008 
16 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Fady

    A nechytia ťa,ked si tam tak prihlásená?
    • Re: Fady

      No ale tak to nikdo nepozná. Já třeba taky na foru říkám že jsem z česka a taky to neva. Fady je jedině rád, že se o něho zajímá víc zemí. Normálně vyber si nějaký město najdi si směrovací číslo a přihlas se. Fady tam pro nás píše různé vzkazy a dopisy, které když někdo není přihlášený tak je nemůže vydět. Jo a jak budeš přihlášená tak mi napiš tvoji přezdívku prosím, prosím. Uložím si Tě do přátel. *4*
      • Re: Re: Fady

        Už som tam...Moja prezívka je Maca1883...Je to sranda...
        • Re: Re: Re: Fady

          Už sem si Tě přidala do přátel. *4*
          • Re: Re: Re: Re: Fady

            dobre *4*
  • Fady

    Nie ešte som nebola ale chcela by som...U nás na Slovensku ho asi tiež nikto nepozná...aj ja som videla Superstar a stala som sa verným Fanúšikom...Máš jeho CD
    Bleesed?Ja nie...
    • Re: Fady

      jj mám. Jela jsem si ho koupit do německa. A brzo Fadymu výjde nový CD se singlem Show Me Your Love!!!!! Má tam krááásnou fotku na obale *4* Ale ty písničky jsou fakt dobrý co má na CD. Slyšela jsi je už všechny???
      • Re: Re: Fady

        Ano počula som ich všetky...To CD je pestré,a tie piesne sú skvelé.Už dlho som nepočula tak dobré CD.A novú fotku čo má na singel Show Me Your Love som tiež videla a vyzerá tam sexi ale aj pokojne a šťastne...Milujem všetky jeho pesničky...
        • Re: Re: Re: Fady

          Jo já taky. A ty chodíš na Fadyho Website????? www.fadymaalouf.de
          A jseš tam přihlášená????
          • Re: Re: Re: Re: Fady

            Chodím sa tam pozerať ale prihlásiť sa tam nemožem lebo nejsom ani z Nemecka,Rakúska a Švajčiarska...Takže si pozrem len to čo možem...No na www.myspace.com sa toho tiež veľa dozviem...
            • Re: Re: Re: Re: Re: Fady

              Ale můžeš se tam přihlásit. Já taky nejsem z Německa ze Švýcarska nebo Rakouska. Normálně si najdi nějaký směrovací číslo nějakého Německého, Rakouského nebo Švýcarského města a normálně se tam přihlaš. Já to tak taky mám. *4*
  • Fady

    Jo viděla. Už asi od 2 Mottoshow. A bylo to suuuper!!!!! A Fadýmu pořád fandím, ale tady v Česku ho skoro nikdo nezná, bohužel :-( A ty jsi už byla na nějakém Fadyho koncertě???
    *4*
  • Diskuse

    Ahoj!!!!! Tak jak se tady všichni máte???? A co je novýho o Fadym?
    • Re: Diskuse

      No tady je teda rušno!!!!!!!!
      To tu mluvím snad do vzduchu!!!!!!!!!!!
      To jste teda fanoušci!
      • Re: Re: Diskuse

        Ahoj...ja som tu teprva krátko...Ako si našla Fadyho Maaloufa?Videla si Nemeckú Superstar...
        • Re: Re: Re: Diskuse

          Jo viděla. Už asi od 2 Mottoshow. A bylo to suuuper!!!!! A Fadýmu pořád fandím, ale tady v Česku ho skoro nikdo nezná, bohužel :-( A ty jsi už byla na nějakém Fadyho koncertě??? *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit