Přejít na výpis diskuzí

Filip Jícha

OSOBNOST 4.3.2007 
17 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Filipe, byla jsem na brněnském zápase se Srby. Bylo to pro mě něco fantastického. Málo kdo Vám věřil, ale já mám ve svém životě spoustu výborných házenkářů. Můj otec hrál za Duklu Praha, brácha byl vynikající házenkář za Sokol Telnice. Vzala jsem si hráče První ligy a mojí dva synové samozřejmě hrají taky výborně házenou. Já jsem jen divák , zápas v Brně je pro mě nezapomenutelný. Mám ráda výzvy. Když jsem Vás viděla se sklopenou hlavou přijít na zápas bylo Mi Vás líto. ALE VY JSTE HRÁČI!!! a TO JSTE DOKÁZALI A Já SEM HRDÁ,ŽE JSEM U TOHO MOHLA BÝT. *3*
  • Ahoj(tohle je pro tebe uživateli dres)něco jsem našla zkus to:http://www.zbozi.cz/?typ=nabidky&q=dres+thw+kiel
  • Jste jednoznačně nejlepší já už hraju házenou skoro 2 roky amoc ně to baví už jsem vás viděla i osobně.Každopádně vám moc fandím a doufám že toho co nejvíc vyhrjete *1* *4*
  • Dobrý den jste fakt supr moc vam fandím *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *4* *4* *4* *4*
  • dres

    sháním oficiální dres thw kiel. dá se na internetu někde sehnat? chtěla bych ho pro syna jako dárek. díky za pomoc
  • svatba

    Filípek se nám žení v sobotu na Kozlu:) nevíte někdo v kolik?:)
    • Re: svatba

      asi ve tři
  • ellie007

    všechno nej

    přeju všechno nejlepš a hodně úspěchů v osobním i házenkářském životě :) *4*
  • Supr

    Dobrý den jste fakt nej házenkář. já taky hraju házenou už 3 roky a chtěla bych být jako vy *14* *14*
  • TEREZKA=) HAZENKARKA

    dobry den pane jicha... mooc vas obdivuju.. sem terka a hraju hazenou za hrabuvka.. byla sem se na vas podivat.. skoda ze ste zrovna nehral.. a jinak dekuji za fotku prosím odepis te mi na email-->terisek2406@seznam.cz
    • Re: TEREZKA=) HAZENKARKA

      Myslíš že se bude dívat na nějaké blbé osobnosti?:DA bude ti psát?:D
  • lelepas

    FíííLip_:)

    *14* jááj toho člověka fakt obdivuju jsem z Karviné a teď u nás probíhá turnaj televize ČT a Filip Jícha tam byyl jsem moc rááda že jsem měla možnost vidět mojeho vzora na Házenou....ty jeho kličky a v obraně ani nemluvíím !! je fakt boží škoda že podpis mám jen naruce ale fotku s níím má tak jsem moc ráda _♥ *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit