Přejít na výpis diskuzí

Filip Oršula

OSOBNOST 6.2.2008 
18 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • jt

    fůůůůůůůůůůj *14*
  • :-!

    Pipo sa zmenil!!! uz to neni ten isty filip orsula manchester ho zmeniil!!! terazzz je namysleny ani nepozdravii! ani nicc manchester robi svoje tak ci tak zachvilu pojde odtal do pice
    • Re: :-!

      mas pravdu filip sa zmenil...ale k lepsiemu...nesprava sa uz ako obycajny pubertiak...urcil si priority a ide za nimi. je to o moc lepsi clovek, ako predtym.
      • Re: Re: :-!

        asi mas pravdu ked si jeho sestra musis to vedet najelpse... alee neviem zda sa mi taky povisenecky
        • Re: Re: Re: :-!

          mno zrowna ja jeho sestra nie soom:)ale som rada, ze si si to uwedomil:)widis, ze sa to da napisat aj inak *4*
      • Re: Re: :-!

        tak tak sancapanza:) weme o com, ze jo?:) preco ho ludia sakra sudite, ked ho nepoznate?! sa najskor starajte o seba...ale co uz, zawist je sprosta vlastnost...Filipkooo je skwely chalan:)drzim ti palce zlatinoo a tesim, ked uz uwidim;)
  • J

    *16* *16* cawko filip si kokot s velkym K
    poznam ta a si uplne odveci si trapny mali smradlavy kokot...tesilo ma ;-) *13* *13*
    • Re: J

      akoze male trapne decko s ktoreho ide obycajna zavist a viez co mas aj naco zavidiet ty trapny debilko keby robis neviem co nedostanes sa tak kam pipo takze sa spametaj a zavri su hubu
    • ZAVist ?

      Filipkooooooo lubim taaaa !! podddd...zvladnes toooo,das hooooo!! si moja laskaaaaa...neopustim taaa vazneee !!! :D :) TAKTO : pocujte ludia nevipisujte HOVADINY , je jedno ci mu zavidite abo daco ine,skor mozte byt radi ze apson nejaky clovek z takeho "kvalitneho" svk futbalu sa v jeho rokoch dostal tam kde je ...PODLA MNA BUDE Z Neho BIG hrac a potom sa POKAKATE do očííí a budete mu lízat zadok ze to vy ste jeho kamarati ktory mu veria atd..asi tak to vidim ... Zatim ! PEzkO *5*
      • Re: ZAVist ?

        PeZko, nic inee, ako suhlasit s tebou sa neda:P ae wazneee, prawdu mas welku:)normalne sa mi zda, ze sme to tu aj celkom stopli:D:D respect *7*
    • Re: J

      sa uvedom chlapec co hovoriis...ide z teba len obycajna zavist.je to ubohe a trapne...nesiahas mu ani len po clenky. Filip je skvely clovek a vynikajuci futbalista, tak nehovor, ze ho poznas, ked rozpravas take sprosti.hambi sa!! si spina charakter...pfuj
  • Filipko

    Lubim... Lubimmm zlatino drz palceky
  • Filipko

    Filipko si uplne super futbalista ...dufám že sa ti bude darit v tom Manchestri teši ma že si sa takto preslávil ale neteši ma to že ta už nestretavam... uff... chcem aby som tan už konečne videla strašne mi chýýýbašš.. nekonecčne..
    Držim palčeky....:)
    BY: aNOnim.. možno zistiš kto som...... *14* *14* *14* *14*
  • star2

    Filip si kanon2...drzime ti 4palce v novom klube manchester city nech sa ti dari...si nasa hviezda2 nesklam nas...lubim taa
    • Re: star2

      cauko ako sa mas
  • star

    Filip si kanon...drzime ti palce v novom klube manchester city nech sa ti dari...si nasa hviezda nesklam nas
  • filip orsula

    ludia filip orsula je profi hracik ja som s nim hraval a je to hviezda pokial mu nestupne slava do hlavy a bude na sebe makat slovensko bude mat konecne hviezdu celosvetovych kvalit
    • Re: filip orsula

      jaaon a odkial poznaš filipa,ved ty si ak sa nemýlim zo Zvolena a ten krpatý a smradlavý KOKOT si ty maš ladva 170 cm tak sekaj machra na detskom ihrisku a bud rad že si.Ale to s teba určite hovorí obyčajná zavist pretože mu zavidiš hoci neviem čo.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit