Přejít na výpis diskuzí

Filip Rajmont

OSOBNOST 1.1.2008 
8 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ahoj jsi pěkný
    jsi super herec *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • ahava76

    Herec

    To jak se člověk chová někde v civilu na "zábavě" je pouze a jen jeho věc - to, zda je sympatický či ne v osobním životě - si ovlivní sám... ale co se jeho herectví týče - nedá se posoudit z VKV, fakt - ale takhle Zimní pohádka v Klicperově divadle, nebo malá, leč výrazná role ve filmu Zatracení.... je to skutečně výborný herec! *3*
  • heath.4ever

    fotka

    jéjda kdo tam dak takovou trapnou úvodní fotku..neříkejte že nic lepšího nebylo...:D
  • Nechápu

    kdo a proč vložil tuto hlavní fotografii.
    Role, kterou má ve VKV je sice nesympatická, ale toto si nezaslouží. *9* *13*
  • Filip

    Skládám poklonu posunu jeho hereckého umu. Má neuvěřitelné charisma a vidím ho jako velkého herce blízké budoucnosti.
    • Re: Filip

      Zdar Filip je v seriálu slizkej jak hadí řiťka, každýmu je jasný, že to jen hraje, ale ejhle. On nic nehraje. V pátek jsem byl náhodnej svědek. Při návratu z cukrovací vycházky se svou chotí Karlem, jsem procházel okolo hošo baru Valentino na Vinohradský a co jsem neviděl. Závodní uzenáč Oskar se tam na ulici vztekal jak malej harant a kopal fízlům do auta a co mě nejvíc pobavilo, řval na ně, že jsou buzeranti.No to to...tyhle rádoby hvězdičky mě fakt iritujou!!
    • Re: Filip

      No já tedy ne. *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit