Přejít na výpis diskuzí

A co když je to pravda?

FILM 4.3.2007 
19 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • baffy.4
    ahojky, prosim nevite nekdo jak se jmenuje ta pisnicka na zacatku, kdyz david poprvy vejde do knihkupectvi?? je hrozne znama....dekuju za odpoved ;) :)
    • jmenuje se put a spell on you
  • jednou..

    Jednou o vánocích jsem seděla po tmě jen u blikajícího stromečku a zaplé tv a jen tak přemýšlela,když najednou dávali tenhle film.Nějak sem ho nevnímala,ale pak mě strašně zaujal..Dlouho sem nevěděla co to je za film až se na něj jednou kámoška koukala a já si vzpoměla,že je to on a od té doby na něj koukám snad pořád.Jeto prostě krásný...
    • existuje televizní program :DDDD
  • I love it!

    U me je to film cislo 1, videl sem ho asi tisickrat, ale pokazdy se na konci topim v slzach.
    Sice sem chlap no... ale proste to nejde nebrecet.
    Romanticky filmy me proste dostavaj,
    Nejsem holt dokonalej:)
    • Text Vašeho příspěvkuPrávě tím dokonalý jsi. *2*
  • Další pěkný doják :-)

    *3* Scénáristům se opět povedla senzace ! Úžasná pěkná romantická komedie je opravdu super ! Myslím si, že kdyby tam dali někoho jiného než Reese Witherspoon a Marka Ruffala, nebylo by to ono . Prostě Reese je nejlepší ! *3*
  • petulka94

    Nej

    Upe úžas film...ze začátku sem myslela,že to bude blbost,ale potom když to dávali dýl tak fakt uplně sqělý!! *14*
  • ezes

    Stáhnou nevím ale vím že k shlédnutí na stránce www.koukej.xkrat.cz

    tam to najdeš. *3*
    • Re: ezes

      na ulozto.cz v pohodě stáhneš
      • Re: Re: ezes

        share rapid
  • dabing

    nevíte kdo dabuje elizabet a davida
    • Re: dabing

      Elizabeth dabuje Andrea Elsnerová a Davida Libor Hruška
  • prosím

    Prosím nevíte někdy kde by se tento film dal stáhnout? Je fak báječný,ale ušel mi konec ... *9* *9*
  • david

    david *3* *14* *14*
  • Jůůů

    Kdyby ste o něm chtěli kecnout na icq tak pisněte!!!!! 422-813-549 *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit