Přejít na výpis diskuzí

Andílek na nervy

FILM 2.1.2015 
17 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • casanova
    *14* *14* *

    Andilek-na-nervy *5* *5* *4* *4* *14*
    ++++
    love
  • Mě se to moc a nikdy mě neomrzí se na to pořád dívat, klidně i každý den. Je to úsměvný.
  • Naprosto skvely film
  • A kolik vám je? Sto? Právě že váš názor mi připadá primitivní a omezený. Mě se film velice líbí. Je i velice úsměvný. Ráda se na nej dívám. Je něžný. Povedl se. Děkuji
  • Musím sa vyjadriť nedá mi to.
    Mám v obľube české filmy a seriály. Veľa krát ich vyhľadávam miesto nejakého amerického príbehu...
    Ale tento film je VEĽMI VEĽMI primitívny. Rodičia sa čudujú že sú deti zlé? rozmaznané? A čo nám ukázal tento film? (že môžu byť ešte horšie.)Ukazuje to to źe deti dnešnej doby nerobia nič iné iba sharujú svoj Život na socialnej sieti. malo lajkov a idem sa zabit nie?! Ježiš, Nechápem že sa pre mňa kvalitný český a slovenský herci nechali nahovoriť na tento primitivny odpad. Odpad.
  • Můžeš se na něj podívat na prima play
  • Úplně boží film.
    • Nej nej nej film!! Anička je BEST herečka. Navíc krásná. Ten film je BEST!!
  • Byla jsem na tomto filmu... A je to ten nejlepší film který jsem kdy viděla. Moc se povedl.
    • Je to ten nejlepší film na světě. viděla jsem ho sice až 6.11.2015 ale bylo to fakt bomba. Já také miluji modu.
    • A kde na internetu respektive na jaké stránce se dá ten film podívat??
  • Premiéra byla z důvodu časové kolize s Mistrovstvím světa v ledním hokeji odložena na 18.6., kdy "Andílek vtrhne" oficiálně do kin:-)) *3*
  • Jéééé hraje tam moje spolužačka :3

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit