Přejít na výpis diskuzí

Bastardi

FILM 29.10.2010 
55 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • me se nejvic libil petr milan a michal
  • Je to úžasnej film :)) A ten kdo říká že ne tak on je teda pěknej debžotteekk :pp Nejhezčí Je Petr Daniš(Ondra Semerak) a Milan(Patrik Koutný) Oni jsou nejj :)) Ale Ondra se tak vážně chová jak bastard :(( znám ho osobně
    • A kdo ti na toto skočí ?
    • Shifty-Shellshock
      :)
  • jak zmlátil toho učitele tou bassebolovkou je to prostě na film ! nejhorší film *11* *9* *10*
  • nika1991
    Bastardi uzasnej dokonalej film*14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *5*
  • Tenle film má něco do sebe *14* Už se těším na DVOJKU *3*
  • nika1979
    Bastardi nejsemmmm člověk ani kritiky abych posuzuvala film ktery jsem neviděla celej stěma dospělimá vi jenom stěma mladyma lidma. *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • nika1979
    Bastardi jsem viděla jak jse točilo ten film........... ale jinak jsem ten film neviděla suprrrrrr nazev Bastardi.......cool goold for you........ *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *
    *

  • ten kdo nadává jaká je to píčovina by si měl uvědomit že je to hlavně realita, ale kdo v tom nežije ten to nepochopí no.
  • čau, hey prosím nevíte někdo jak se doopravydy menuje ta andrea? ta kočka co kuřila v kabinetě tomu vousatýmu učitelovi? *1*
    • Jmenuje se Petra Malá *1* *3*
  • BLBOST

    Je to blbost nechápu to :D jako že jak může někdo natočit takový film nejhorší jsou ty 3

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit