Přejít na výpis diskuzí

Teorie velkého třesku

FILM 14.1.2009 
34 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Teorie Velkeho Tresku je super serial, aktualne som dopozeral poslednu seriu na teorie velkeho tresku online a je mi fakt luto ze uz dalsia seria nebude :(

  • Ja aktuálne sledujem online filym a seriály zdarma na https://filmplanet.to/

  • Super seriál na tomto webe postupne dopĺňajú CZ dabing a dá sa sledovať klikni sem Seriály 

  • hele lidi,muze mi tu nekdo vysvetlit,proc scheldon nejdriv trikrat zatuka a vyslovi trikrat jmeno nez vejde??serial je super,koukam na nej v tv porad dokola,kdyz bezi ale tenhle dil,pokud je to nekde vysvetleno,mi proste vzdycky ujde..dopredu diky..
    • Protože je to autista a ti si potrpí na svém (dodržují jimi určená pravidla a sheldon je pedant, puntičkář) *3*
    • Neni to nikde vysvětlené, jde o to, že musíš čišt mezi řádky. Sheldon má potřebu opakovat sve naučene rituály a toto patří mezi ně. Pokud jsi viděla snad všechny díly, tak ti neušel ten, kdy se snažila Amy zbavit Sheldona věci dokončovat. Klepání patří mezi tyto věci, u kterých má tyto potřeby.
    • uz nevim ve kterym dile to bylo,ale on nekde rika ze kdyz to udelas x po sobe, ze je nejvetsi jistota ze to ten, komu to smeruje, zaslechne
  • Od 23.5. budou vysílat šestou sérii *15* nemůžu se dočkat *14* !!!
  • Ahoj, chtěla bych se zeptat jestli někdo nevíte facebook některého z herců??? *4*
    Teorii naprosto miluju!!!! *4* *14*
    • co třeba zkusit napsat jejich jména do vyhledavače na fb :D
      https://www.facebook.com/jim.parsons.96?fref=ts
    • Jejich Facebook náhodou znám(stačí jenom napsát do vyhledávače),ale nevím, k čemu ti to jako bude,když : 1. se s nimi osobně neznáš a za 2. je opravdu malá šance,že ti někdo přes FB odepíše.
    • Facebook ne, ale mají Twitter!:)
      • jj já vim, už sleduju *3* *1*
  • Boží seriál. Začala jsem ho sledovat ve stejnou dobu jako Jak jsem poznal vaši matku a neustále nevím, který z nich je lepší a kterej mám víc ráda. Oba dva jsou perfektní. V obou jsou nepřekonatelný hlášky a všechny postavy jsou dokonalý. PS: někteří mě asi budete nenávidět, ale konkrétně u těchhle sitcomů je českej dabing, myslím si, hodně dobrej. Jasně, že originál je originál (ještě aby ne), ale čeští dabéři si s tím hezky pohráli a výsledek stojí za to!:) PPS: Sheldon forever! BAZINGA :D:D:D :)
    • naprostá pravda!!!!
      já to mám úplně stejně, oba dva ty seriály sou nepřekonatelný! *4* *1*
  • Boží seriál! *14* Jen jsem se chtěla zeptat, jestli někdy bude Penny se Sheldnem spolu. Na netu jsou fotky kde si dávají pusu, ale zatím jsem žádnej díl o tom neviděla. Nevíte někdo o tom něco náhodou?
  • Největší sra.ka...... *16*
    • Ty si sračka!
    • neo_ap
      Podle čeho tak usuzuješ? *9*
    • Anna.N
      Každému se líbí něco jiného. (pro příště se prosímtě vyvaruj vulgárnímu vyjadřování, zpříjemníš tak diskusi)
  • Anna.N
    U toho seroše pravidelně umírám smíchy. *4*
    • Takže jsi nasmrtelný :OOO :DDD

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit