Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • prosím poradíte mi někdo jak se jmenuje ta písnička na konci jak ji Rihanna zpívala a oni tam tančily?

    předem dík
    • Pon de re-play:-)*
    • já zase nevim, jak se jmenuje ta písnička od black eyed peas, jak tancovali v té tělosvičně? :(((
    • Pon de replay ;)
  • Hele mohl by mi prosim někdo ten film poslat na E-mail: vendulka.1998@seznam.cz Děkuju
  • ....

    Je mooooooooooocc pěknej film akorát je tam pár chybek.Když třeba příjde na konkurz tak hodí tažku před dveře a pak odcházía má jí na lavičce a nebo jak jde s jamiem na tu pláž tak jak jí tam foukaj ty vlasy z každýho pohledu.Je to ale úýasnej film lepší než jednička *3*
    • Hele kačenko za 1. tu tažku jak hodila před dveře je tam zavěr že tu tažku jí dali na lavičku a není to jamiem a JESSIEM nauč se jména a pozoruj fimy POŘÁDNĚ OK? Až se to naučíš pak něcopišzlato *3*
  • ???

    Pllsky- To je 2. díl Bravo girls??? Nebo co to je? Hay nehrála v tě jedničce ne?
    • Re: ???

      ne,ona v té jedničce nehrála,teda jo je to pokračování,ale v té jedničce hrál někdo jiný *15*
  • Nejlepší :-*

    Nejlepší filmík x)
    Pořád na to čučim, strašně se mi líbí *14*
  • x_-denuska-_x

    Nejvíí_xd

    Ten filmííík prostě nejvíí_xd.... *14* Ůplně ten filmííík zbožnujůů...Milujůůů wáás... *14*
  • mamikalka

    nej

    je to superrrrrrrr filmíík *14*
  • missutka162

    lidinky kujte

    hejik lidičky nemohl by mi někdo pls poslat tento good filmik na Michaela.96@seznam.cz nebo na icq 413861801 mocinky děkuju *3* *3* *3* *14*
  • ??

    plosim nevite kde se tento film da na internete zhlednout??plosim
    • Re: ??

      www.koukej.xkrat.cz kdyby ti to nejelo tak si to napiš do seznamu a je to v komediich
      • ja jsem zkoušela jak si psala tu stranku nasla jsem to ae neslo to, kde jeste se to dá sehnat?(krome ulozto.cz)?
  • ??

    nevite pls nekdo kde se to da na internete shlednut plosim??

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit