Přejít na výpis diskuzí

Candy

FILM 4.3.2007 
17 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • zdenule119

    Prosííím...

    ...a ještě bych se chtěla zeptat,jestli někdo z wás newí,kde bych si ho teda mohla stáhnout...moc prosím...předem děkuju... *4* ...
    • Re: Prosííím...

      http://www.uloz.to/8353046/candy-fi lm-dvb-t-cz-avi
  • zdenule119

    ...=o(...

    ...tenhle film sem ještě newiděla...ale moc bych ho chtěla widět...podle diskuze soudím,že je to asi welmi dobrej film že???...a nebo možná ještě lepší,než si myslím...ale musím ho widět už jen proto,že tam hraje Heathy... *14* ...on je prostě nejlepší!!!... *14* *14* *14* *14*
  • aliss67

    ......

    Je to láska v žilách...
  • aliss67

    candyy

    Heath Ledger tam vyzerá ako Candyman----sorry,on je Candyman-a je to super film , *4* hodnotenie:1,kto je pre?? *3*
    • Re: candyy

      jasny ja taky 1
      • Re: Re: candyy

        ohrome me tenhke film bavi...je to moooc krasnej film
  • supeeer!

    Super film, z kterého mi naskakuje husí kuže po celém těle.....až příliš reálný... Nebyl by nekdo tak hodny a nedal mi tip, kde ho stahnout, chtela bych ho mit ve sve sbírce...
  • a.n.c.a.

    film

    tak k tomuhle filmu jsem se dostala smozrejme ze pres Heatha a moc se mi ten film libi
  • ??

    ahoj prosím vás nevíte někdo kde by se dal tenhle film stáhnout? nebo nemáto to někdo v počítači? strašně bych to chtěla vidět,ale nikde to nemůžu sehnat v půjčovně to nemaj... *9* jestli to někdo třeba máte vypálený na dvdčku tak bych byla ráda kdybyste se mi ozvali...můžem se domluvit i na nějaký ceně...díky moc... *3*
    • a.n.c.a.

      Re: ??

      zkus to stahnou na tehle strance http://www.ulozto.cz/hledej/?q=cand y
      ....presne tady jsem stahla tenhle film je to asi 20
  • princessczka

    beest

    hey tak tohle je jeden zmála filmů u kterýho jsem měla celou dobu pusu otevřenou!Prostě uplně husinu jsem měla.Bylo to fakt výstižný ,ale všichni víme Heath hraje nejlíp na světě :).On má prostě přirozený talent
  • zvláštní..

    Tenhle film mě držel v takovym zvláštnim oparu.Když se do něj vžijete, přijdete si jako ti herci. To samí mě pronásledovalo v Half Nelson.. Takovýhle filmy mě udržují při vědomí.Ještě na tom nejsem tak špatně.. Fakt nádhera.Poklona režisérovi a hercům. Hlavně Candy.
    • viapodia

      Re: zvláštní..

      JJ Já jsem to taky úplně prožívala.... Heati v tom byl naprosto věrohodný a Abbie taky.. ale jsem si na konci řekla TYVOLE to svinstvo si nikdy do žil nepustim AAAA *5*
      • stridnelly

        Re: Re: zvláštní..

        přesně tak.. naprosto to vystihuje realitu.. jak se vám může z krásného snu stát noční můra.. rozhodně stojí za podívaní ať už jen jako varování před drogami.. depka film...
  • The best

    Hej tak tohle je mazeček film Je to úplně bomba, Heathíkovi to tam moc sluší( jako rolově), jinak to je dost hezky vystižený, nemám k tomu co dodat. prostě THE BEST

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit