Přejít na výpis diskuzí

Chlapci a chlapi

FILM 24.6.2007 
27 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Luky1987
    Chlapci a chlapi byl výborný český seriál, ne jako ty naše mrdky ze současnosti Ordinace, Ulice, Gympl atď.
  • Oznámení: Dne ze 3.-4.8.2013 náhle zemřel Jiří Kopta(představitel Honzy).Upřímnou soustrast a čest jeho památce.
  • Až na ten nudnej cajdák se Zounarem a Vejmělkovou je to docela pěkná vojenská podívaná, nebýt toho hnusnýho totalismu. Ale jinak OK a František Kreuzmann je vážně kus chlapa, koukám na to hlavně kvůli němu. Škoda, že se už tolik neobjevuje. V tý uniformě je to kus. Kruci, jsem nadržená.... *14* *14* *1*
    • Je to fakt hezounek, moc se mi líbí. *14* *14* *14* *14*
  • Chlapci a chlapi je neskutečně ideologická slátanina "mistra" Sokolovského který stvořil zrůdný seriál Okres na severu... Bojkotujte tyto seriály poplatné ošklivé době rudé diktatury... *16*
    • nika1991
      *14* *14* *14* *14* *14* *14*
    • Tak mě tak napadlo,že tu zatím není/nebyl příspěvek od někoho,kdo hned pomluví seriál a začne se ohánět komunismem a propagandou..gratuluju,tobě se to "povedlo"..tvůj debilní příspěvek sis mohl odpustit,jenom nám hyzdí zdejší diskuzi.. *7* ..fakt "děkuju".. *6*
    • Já v té době na vojně byl, a bylo to ještě horší , v seriálu je to hodně růžové *3* v televizi se dají vidět větší zrůdnosti, tohle už nikomu neuškodí
  • A vyšla i super knížka, lepší než seriál! http://www.antiknihy.cz/www-antiknihy-cz/eshop/0/3/5/330-Bednar-J-Storkan-K-Chlapci-a-chlapi
  • moc pěknej film
  • Hajek

    Tedle serial miluju hlavne kvuli Romanovi..paneboze,jak ten je nadhernej!!!!
    Jeho pekny telo,krasny zeleny oci a hlavne jeho sexy hlas..to jdu dycky do kolen..skoda,ze nedostava(l) vetsi role..podle me by si je urco zaslouzil..aspon,ze mu milostive dovolili dabovat..tam je aspon slyset ten jeho krasnej hlas..Romane,vim,ze si todle stejne neprectes,ale chci,abys vedel,ze te MOC MILUJU!!!!! *14* *14* *14*
    • Re: Hajek

      Tak to jsme na tom úplně stejně!! máš pravdu..Roman je úplně dokonalej!!
    • Re: Hajek

      Ahoj Romane,preju ti k tvym dnesnim narozeninam,vsechno nejlepsi,hodne zdravi,stasti,lasky od milovanejch lidi i tech nejblizsich samozrejme,spokojenosti a vic vetsich (hlavnich) roli pro tebe..to vse ti preje a k tomu vsemu ti velkou pusu posila tva milujici fanynka Edit.. *14* *14* *14*
      • Díky za přízeň , s tím tělem je to po létech tak trochu jinak,
        ale ten hlas , snad mi zůstal.
        Hezký den.Roman
        • Romane, jste to vážně vy? Vůbec by mě nenapadlo, že tuhle diskuzi najdete a že mi odepíšete. A já Vám v předchozím příspěvku tykala *7* , ale snad vám to nevadí, jestli ano, tak se dodatečně omlouvám. Pozdrav od vaší milované fanynky.. *14* *14* *14*
          • Ten zelenej smajlík měl být za tim slovem "tykala"..nevím,proč se "napsal" jinam..takle ta věta pak totiž vyzní úplně jinak než jsem chtěla..ale pan Roman to určitě pochopí.. *4*
  • pariska177

    Supr :)

    i přestože by tneto seriál měli spíše sledovat mí rodiče .. tak na něj koukám já :) nevm prič ae strašbně se mi líbí !:) chtělo by to víc takových supr seriálůů českých :)
  • Chlapci a chlapi

    jaký tele napsalo že seriál chlapci a chlapi je s Vlastou Burianem, ten film kde hrál jako zdravotník Rozruch se jmenoval "U pokladny stál" telata!!! *16*
  • lissi112

    Lež

    Taky nemůžu pochopit jak někdo může napsat,že tam mohl hrát.Vždyť je to úplná kravina do nebe volající!!!!!!
    Sice hrál Kryštofa Rozrucha,ale ve filmu U pokladny stál,který zde není zaregistrovaný,což je velká škoda,protože je to jeden z mých nejoblíběnějších filmů s Vlastou Burianem. *10* *5* *16* *8* *13*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit