Přejít na výpis diskuzí

Chuck

FILM 12.4.2009 
37 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Někde jsem četla že by měl být CHUCK jako celovečerák ale že to bude až za hodně dlouho (od odvisílání seriálu) nevíte někdo co je na tom pravdy???? Miluju chucka :P a sleduju ho pořád dokola a dokola :DDD tak bych uvítala i nějaký ten filmíček :P :)
  • Bože! Práve teraz som dopozerala celého Chucka. A strašne ma naštvalo ako sa to skončilo! Mali dať ďalšiu sériu alebo sa aspoň s časti mali Sáre vrátiť spomienky! Ach som s toho smutná! *13* a aj nahnevaná *16* ... a mimochodom počula som niečo o filme chcem sa spýtať ak tu ešte niekto číta tieto komentáre a sledoval Chucka je to pravda ? alebo nie ? diki
    • Ahoj :) taky jsem četla něco o filmu: http://www.serialzone.cz/clanek/3211-josh-schwartz-jake-jsou-sance-na-navrat-chucka/ Ale zatím to nevipadá že by se něco chystalo :/ snad se to změní :D
  • Chuck je nej aj bez intersektu :-D
    Je náhoda že se jmenuju Sára :D
    Už jsem vyděla všechny díly ale u pedposledního jsem
    brečela jak Sára si naněho nevzpoměla :( :( :(
    Ale nakonci se líbaly tk asi zase Chuck sní začal chocdit :)
    Oni jsou ta nej dvojka kterou jsem vydela :D
    PS:Jednou se jí Chuck ptal ja se jmenuje a Sára řekla že Líza
    ale jak se jí ptal Daniel Shaw tk mu Sára odpověděla že Sem tk jak se jmenovala ?? :D zatím zůstává otázkou *8* *8* *8* *8* *8* *8* *2* *2* *2* *2* *2* *2* *2* *2* *2* *2* *2* *2* *2* *2* *2*

    CHUCK,SARA,MORGANE,ELLIE,DEVONE-SUPRÁKU,JOHNE I LOVE YOU :)
  • bartowski

    je tu někdo?????

    je tu někdo že tu vůbec nikdo nediskutuje *16* *16* *16* *1*
  • 4 řada chucka

    chtěl bych vám říct že na www.chuckonline.cz už je i 4.řada ale v angličtině s českýma titulkama jo a ještě pro toho co nevěděl jak se píše jméno johna caseyho tak se píše takhle jo

    John Casey *4*
  • nik011

    nejlepsii!

    Chuck je proste the best,lepsi serial jsem nevidela , miluju to!!:D:)
  • barkulka

    Chuck

    ví někdo jak se jmenuje herec který hraje Brice Larkina napiste dik *4*
    • nik011

      Re: Chuck

      Matthew Bomer.
  • CHUCK ZAS DAVA

    HEJ PRAVE KOUKAM NA CHUCKA UZ HO ZAS DAVAJ NA PRIMA COOL OD ZACATKU :D TAK JA DU KOUKAT CAU JINAK KAZDEJ VIKEND OD 13:40 ČUS..
  • miss.simush

    ....?

    jinak tu je stránka kde jsou všechny díli(doufám *1* ): http://chuckonline.cz/ *14*
  • miss.simush

    není co dodat...

    Ten seriál MiluJŮU!! je prostě BEST!!! TeĎ chodí na Markízi v neděli od 1.sériee *4* *14* já to koukám na iserialy.sk ... jináák newíte bude 4. sérieee *7* já myslííím že byy mněla bejto bo by to byla škodaááá kdyby ne *9* no nííc prostě CHUCK is BEST 4EWÉER!!! *14* *14* *14*
    • Re: není co dodat...

      tuším, že někdy kolem 20. září ;) kdyžtak zkus www.chuck.cz
      • dra

        Re: Re: není co dodat...

        21.září
    • Re: není co dodat...

      4.série bude a to dokonce už i na podzim *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit