Přejít na výpis diskuzí

Duch

FILM 4.3.2007 
10 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Luky1987
    Duch je výbornej film, dá se na nej opravdu dívat víckrát a neomrzí *3* *4* *5*
  • Ducha jsem vyděla asi 100. a můžu ho vidět klidně víckrát. Ten se nikdy neokouká. *14* *4* *15*
  • lynette
    Zajímavosti:
    V Mexiku dostávaly ženy při promítání tohoto filmu obálky s papírovými kapesníčky nadepsané "Jen pro ženy".

    Celosvětová tržba - přes půl miliardy amerických dolarů.

    Whoopi Goldbergovou si do filmu prosadil herec Patrick Swayze, ve filmu původně neměla vůbec hrát. Tato herečka pak získala za svou vedlejší roli věštkyně Oskara, kterého však málem ztratila, když ho poslala vyčistit - tuto filmovou cenu našli až na letišti pohozenou v odpadcích.

    Oba představitelé duchů - herci Patrick Swayze a Vincent Schiavelli zemřeli v 57 letech na rakovinu.
  • cilla

    Duch

    Viděla jsem ten film, a tu písničku, Unchained melody doslova žeru...! Bylo to fantastické!
  • NÁZEV PÍSNIČKY

    Ahoj písnička od Elvise se jmenuje Unchained Melody
    *3*
  • Soundtrack

    Ahojky, nevíte někdo, jak se jmenuje ta písnička od Elvise, která tam zaznívá docela často? jestli to někdo víte, napište mi to prosím na mail. Děkuju *4*
  • mysak.kol

    24.4.2009

    v pátek večer, budou dávat Ducha v televizi, ale nejsem si jistá, jestli na nově, nebo na primě. už se těším, naliju si vínko, zhasnu světla a připravím si velkou hromadu papírových kapesníčků na závěrečné scény. WoW, ať už je pátek! *8* *8*
  • ghost

    Zdravím, tenhle film je perfektní, viděla jsem ho v televizi. Nemáte ho někdo náhodou na PC? Kdyby mi ho někdo mohl poslat na email byla bych moc vděčná. Díky moc Denča
  • :o)

    Je to krásný film a každému bych do doporučila jako celovečerní film...
    • ghost

      je to fantastický film o lásce ale i neštěstí.trochou srandy i milování je to nejhezčí film zvláště když si ho pustíte večer *4* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit