Přejít na výpis diskuzí

Gejša

FILM 4.3.2007 
11 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • anezka.sixtova
    Nejkrásnější film co znám *14*
  • mmm koukám na ten fil už asi po 5té a furt mě baví :) vybraly naprosto nádherné herečky :) Chiyo je strašně roztomilá :) jestli se mmi povede najít knihu, určitě si jí přečtu :)
  • kniha

    nevíte někdo prosím jak se ta kniha podle které je Gejša natočena jmenuje?? a je kniha lepší než film???
    • Ta kniha se jmenuje Gejša od Arthura Goldena.
    • Re: kniha

      precetla jsme tu knihu a jmenuje se Gejša stejne jako film a je mnohem lepsi...je tam mnohem vic informaci
      • Re: Re: kniha

        podle mě je film opravdu výborný, možná lepší než knížka....mimochodem, ta knížka se nejmenuje Gejša ale Paměti gejši ;)
  • HELP

    *7* Prosím ví někdo jak se jmenuje ta písnička co hraje z jukeboxu když jde Sayuri tou čajovnou a tykev se tam válí s těma američanama? napište prosím, je to dost stará písnička, aspoň jméno té, která to zpívá *7* *4*
  • Souhlasím s maja.xx

    Četla jsem knihu dřív, než jsem viděla film a čekala jsem, že budu filmovým zpracováním zklamaná, ale opak je pravdou.Film na mě opravdu zapůsobil.Můžu říct, že je to jeden z nejlepších- možná i nejlepší- film ze všech, co jsem kdy viděla.Nádherné prostředí, krásné tance, dojemný reálný příběh, skvělá hudba..Doporučuju *1*
  • maia.xx

    Gejša

    Tenhle film by si zasloužil víc oskarů než Titanik.Je to nádherně zpracovaný příběh s úžasnou výpravou, kulisami a kostýmy.Je to zatím ten nejlepší film jaký jsem viděla!
    • kikines

      Re: Gejša

      ano to ano *15*
  • super

    Ahoj film gejša mě plně zaujal je to báječný příběh.Od začátku až dokonce byl tento film napínavý a zajímavý.Fakt SUPER dávám velkou 1 *3* *14* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit