Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Prosím nezná někdo tu písničku co hraje v rádiu v té scéně kde Harry tančí s Hermionou? Díky
  • Super film miluju na něm všechno do podrobna prostě bomba , škoda že nebude ještě další :)
    • Ale jo,bude
  • Nejlepší film co sem kdy viděla. Prostě super!!! *1*
  • Zajímavost:

    Při každém natáčení dílů o Harrym Potterovi se používali exteriéry hradu Alnwick.
    • lynette
      Obrovská černá příšera, která doprovází Hagrida, byl ve skutečnosti neapolský mastin jménem Hugo. Protože měl často běhat po lese, filmaři kvůli němu vystýlali zemi měkkým mechem, aby si neodřel tlapky.
  • Možná se mnou polovina souhlasit nebude, ale škoda, že nebude pokračování. Je mi to trochu líto :-) Super film :-)
  • sabusa.a
    http://www.facebook.com/pages/Harry-Potter-CZ/247731261914277?sk=info ...,
  • antidicaprio

    web-prosba

    Mohla by ch mít prosbu? nemáte někdo odkaz na něakou stránku o novinách z HP ,nebo přímo o Severusi Snapeovy(Alan Rickman) Kromě : alanrickman.cz a snapeova.blog.cz(tyto stránky mám očíhlé.Obecně,bloguji několi let,takže adresy končící blog.cz většinou znám.)
    Nezáleží na tom,v jakém jazyce stránky jsou..budu ráda za cokoli.Kdyžtak se prosím ozvěte na dark-dragon.blog.cz (tam trávím nejvíce času) děkuji.
    • sabusa.a
      http://www.facebook.com/pages/Harry-Potter-CZ/247731261914277?sk=info ...
  • harry potter7

    já jsem na tom byl v kině s maminkou a nejhorší tam byl ten obří had,jak otevřel dokořán tu svou držku.moje maminka zavřela oči,a já jsem se zněj málem posral ty vole!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! *1*
    • Re: harry potter7

      to byla jedina scena u ktere sem se lekla ae pak sem se zacala smat :DDDD
  • strašně se těšíím

    nevíte prosím kdy to má vyjít na dvd?
    • Re: strašně se těšíím

      dne 22.4.2011
      • Re: Re: strašně se těšíím

        vyšlo to v pátek 15.4.2011 *3*
    • vrtulka

      Re: strašně se těšíím

      Na stránkách Bontonlandu je již předobjednávka a vyjde to 13.4. *3*
  • kata12

    Bomba

    film je upe uzasnej vsem ho vrele doporucuju uz se tesim na druhou cast *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit