Přejít na výpis diskuzí

How To Be

FILM 9.1.2009 
26 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • titulky

    ahojky, uz jste nekdo sehnal ty titulky? uz nevim kde bych je mela hledat. jestli jste nekdo kouzelnik a nasel jste je, hodte sem prosim odkaz. moc diky.
    • Na Ulož to jsem stáhla s "československými" titulky, jejich autor se za ně omlouvá, ale dík za ně, lepší než tápat v angličtině *3*
      https://ulozto.cz/!ybKQX3RD/how-to-be-2008-festival-dvdrip-xvid-nodlabs-novy-avi
    • Re: titulky

      Ehm...oprava, anglické nie sú, preložím španielske. Už na tom pracujem a ako som povedala, hneď ako budú aspoň z hruba korigované, upnem, čao
      • Re: Re: titulky

        ahoj. asi se ptá hodně lidí ale jak si na tom s překladem? už je to nějaký ten pátek a na titulky.com nic není *9*
        • Re: Re: Re: titulky

          sorry, bola som vážne chorá...dnes pokračujem v preklade, som zatiaľ v polovici. ide to dosť pomali *9* aj som rozmýšľala, že to hodím rovno do češtiny, lebo vždy sa nájde chytrolín, ktorý to akože preloží a vyhlási za vlastné dielo. a ja sa na tom idem fakt nadrieť...
          • Re: Re: Re: Re: titulky

            ähoj to by bylo fajn kdyby si to dala rovnou i do češtiny :-) Jen informačně kdy budou titulky asi hotové? koukala jsem na titulky.com a máš napsáno že jsou již 100% ve slovenštině ale titulky tam ještě nejsou ...děkuju za opověd :-)
    • Re: titulky

      Ahojte, preložím anglické do slovenčiny a dám ich na titulky.com ok? Pár dní to potrvá
  • ach ty titulky

    Asi je jeste nikdo nemate,ze?Prave si ten film stahuju(samozrejme v anglictine a nevim jestli,je ta moje anglictina tak dobra:D) *3* kdyztak prosim poslete mi je na mejl..DÍKY!! *1*
    • lina25

      Re: ach ty titulky

      Hm, titulky k tomu taky nemůžu najít....Snažím se pochytit z děje:)
  • 22kristyl

    ..

    to jsem fáktyyyyys nemohla :-) *1*
  • 22kristyl

    Nejlepší:-D

    nejlepší je ta scénka s basketem :-DDDD *1* *1* *1* *1*
  • Srandovní filmík

    Sice tomu v angličtině moc nerozumím ,ale nekterý scénky jsou fakt LOL :-DD *1* *1* ♥
  • vymenim

    Vymením tehle filmek za titulky k němu, v Eng mě to nebaví si to pracně překládat slovíčko po slovíčku, abych tomu rozuměla... Jinak film mám a .avi v moc dobré kvalitce:) *3*
    • Re: vymenim

      Titulky bohuzel nemam, ale zajimalo by me kde si ten film stahla v dobre kvalite..? protoze ja jedinej odkaz co sem nasla, tak je to krapet sumive..Odpovez na mejl prosim
  • lilly...

    mala chyba

    to jak je nakonci tech odkazu part 1/2/3/4 of 4 tak to k tem odkazum nepatri tak skopirujte bez toho
  • lucik200

    JakEJ JE TO FILM?

    jaky to je?
  • bellinka

    nic

    No ja prave taky videla jenom neco naky uryvky a nemuzu ho nikde sehnat ani stahnout ani podivat se nekdy online pste nic!:( *9*
    • Re: nic

      Ahojte.
      Preložím anglické do slovenčiny a upnem ich na titulky.com. Pár dní to ale potrvá...a bude to zrejme by očko...hádam nevadí
    • Titulky??

      Ahoj, filmek mam, v celkem dobré kvalitce, ale titulky nějak nejsou k sehnání... nevíte někdo o něčem? Kdyžtak pls na mail - tyna199@seznam.cz
  • How To Be

    Nevíte prosím někdo, jestli to budou dávat v kinech v ČR?...a nebo už je to starý?...já o tom filmu totiž žádné informace nenašla...:-)
    • Re: How To Be

      ja ten film už mam....ak poznate stranku lamky.net..tak tam sa to chystam upnut...teda ak to potom mate zaujem kuknut...len titulky som na ot nezohnala este *4* vyzera to celkom zaujimavo...este som si to cele nekukla he
    • suskaaa

      Re: How To Be

      Já jsem taky nic nenašla a vzhledem k tomu že je ten film vyroben roku 2008 tak si myslim ze by mohl teprve třeba přijít do kin ale jestli se pletu a někdo ho třeba máte tak pište!!!
      Film s Robertem Pattinsonem si prostě nemůžu nechat ujít *1* *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit