Přejít na výpis diskuzí

Jsi můj život

FILM 26.3.2007 
101 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Te amo Facundo y Natalia munecca brava y sos mi vida is bellooo *14*
  • Ahojte na televizi RELAX dávají Jsi můj živit a dávají tam i Divoký anděl. Je to prostě super.
    • Kdy davaj jsi muj zivot??????
  • Souhlasím s tebou Simy.
  • nejheyci serial na svete i divoki andel super ivo i martin super jmene a moc se mi liccila koki s sos mi vida ale vsichni bili uyasni
    *14* *3* *15* *5* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *3* *3* *3* *3* *3* .super du se koukat *14*
  • Jsi můj život Super Telenovela.
  • Seriál Jsi můj život je prostě nejlepší seriál, všichni ti herci jsou prostě super: Monita-Martyn a všichni další co tam ještě hrají no prostě jsou super.A některé scény prostě zbožnuji a někdy si je pustím více krát.
    A písničky k seriálu jsou prostě taky super.
    1.Corazon Valiente 2.El Sueno de Morfeo-Ojos de Cielo
    a spousta dalších.
    Velka škoda že má seriál jen 230 dílu, škoda že netočili další díly ale jinak ty díly které natočili byly prostě super. když mám volnou chvilku tak sleduji Jsi můj život, ten seriál mě prostě baví a nikdy bych ho nepřestala sledovat."JE TO PROSTĚ SUPER SERIÁL"
  • dobra lelenovela *4* *4*
  • klara07

    sos mi vida

    Ahoj
    Je to skvělá telenovela jen škoda že už jí nedávají *9* *10*
  • sos mi vida

    Ahoj ,nevite prosim nekdo ,kde bych mohla zkouknout cely serial SOS MI VIDA(jsi muj zivot),nebo aspon nektere dily ,moc prosim za odpoved ,je to nikde nemuzu najit,tak diky
    • Terko tady se můžeš podívat na nějaké díly v češtině neni jich hodně ale doufejme že autorka kanálu další díly přidá https://www.youtube.com/channel/UCRISaUmaogq0e1-ZrSq4u0Q *3*
    • stahni si to z ulozto.cz
    • Re: sos mi vida

      na youtube.com na to koukám vždy zadáš díl a máš tam part 1,2,3,4 a vžey po dsobě!! to poznááš!!! *4*
    • klara07

      Re: sos mi vida

      také bych ráda věděla kde jí můžu najít *3*
      • Re: Re: sos mi vida

        ne uloz to jsou všecky díly i divokého anděla. *5*
    • Re: sos mi vida

      no ja nevim zkus to treba najit nekde na google nebo myslim ze naky dily by se nasli i na you tube
  • sos mi vida

    úpe the best telenoveladávaj to to přesně v 8 a dávaj dva díli,teď ráno tambylo že martýn je s alfrédem v nějakym domě a nechtěj je tam odtud pustit.chudácí jo a můmie udělala past na monitu,můmie je těhotnáa chce to dítě podstrčit martýnovi tak ho zdrogovala a natáhla ho oi pstele ona tam na nm seděla a monte je viděla al visvětlilo se to.monita málem můmii zabila. *3*
    • Re: sos mi vida

      Prosím odpověz mi. Dneska jsem viděla poslední díl Sos mi vida ale chtěla bych vědět co se stalo v prvním díle.Odepiš
    • Re: sos mi vida

      jo jo je to fakt super telenovela plná srandy :-) akorád dneska nic běží pohádka, tak čekám jestli začne potom nu ... *9*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit