Přejít na výpis diskuzí

Zkažená mládež

FILM 12.2.2009 
105 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pokuď to ještě někteří neví, má to pokračování:zkažená mládež život poté a má to 7dílů.první je o Kerli (té emo holce), druhý o Josefovi otci,třetí o třídní učitelce,čtvrtý. O Thee,pátý je o otci Paula (mimochodem na začátku zjistíte že Paul byl ten který ty akce organizoval.takže vudce te party,šestý je o Tomaasovi který skončil na vozíku no a 7 .díl je o Kasparovi.neprozradím jak to s ním dopadne. Můžete to zkouknout na youtube ale s titulky.
  • tenhle ten film bych dál povině ve školce na základce na střední i na vysoký tenhle ten film je suprově udělanej jak vypadá šikana a to pokračovaní bylo suproví povině povině povině
  • ANONYM:Nezlob se na mě, ale víš vůbec kdyo všechny ty akce vymýšlel a tahal za nitky?? Právě proto, že lidi vidí jen to co je jim dáno přímo před oči, ta šikana může zajít tak daleko. Ty si vážně myslíš, že ten trotl Andres byl jejich vudce??? Tak to jsi to pořádně neviděl, nebo nechtěl vidět
    • tyjo ta šikana bila brutální chudák jozef a kaspar týjo ale kaspar bil tak pěkný vtom filmu že bich ho chtěla ještě vidět moc hezký chlapec ale ten andress bil hajzl on bil vůdce každý se ho bál njn aspoň se někteří poučí a budou vědět co to šikana je.
  • Lordigirl
    Tenhle film nám pustili v prváku. Celou základku jsem zažívala šikanu. Jen pro informaci : ano, i v reálu se může stát, že se proti člověku spojí celá třída, proti mně teda ano. Abych pravdu řekla, film ve mě vyvolal hodně vzpomínek a emocí a co se mi z filmu líbilo byl ten konec, konečně ty hajzlové pochopili, jaký to je se bát. Až na to, že takovýhle zrůdy by měly protrpět rozhodně delší dobu než několik vteřin...
  • Nejak jsem nepochopil konec :( on se nezastrelil,nebo nemel naboj?
    • Nazastřelil...
    • Nezastřelil, jenom Joosep
    • No taky jsem nepochopila konec,,ale jak sem si to pustila třikrát dokola a věnovala tomu pozornost,,tak si myslím že ten Josef to tak udělal aby Kasper žil,,natáhl mu bez náboje a jak měli oba vystřelit tak vyletěla jen ta Josefova a Kaspar taky zmáčkl,,ale neměl kulku....takže Kasper by to taky udělal...teda ,PODLE MĚ. .:)..
      • Ne,ne,v druhém díle sám přiznal Kaspar,že nestřelil a měl ji nabitou
  • škoda, že neodbouchli tu rádoby přítelkyni Kaspara. Ta mrcha by si to zasloužia nejvíc! Zlomila mu srdce a to se nedělá! *10*
    • máš pravdu *4*
  • Celkem hodně surový severský film, který popisuje nejen šikanu dvou spolužáků, ale také okamžik jejího vzniku a následného zvráceného kolektivního chování třídního osazenstva. Z tohohle filmu člověk alespoň zčásti pochopí, co se zhruba odehrává v hlavě někoho, kdo něčím podobným prochází. Muselo to dojít tak daleko? Proč se Joosep nenechal přeřadit do jiné třídy? Pokud by nebyla k dispozici, proč vše nenahlásil policii? Takhle to nechal zajít dost daleko. Navíc zastřelili nevinné. K filmu a mému hodnocení: Je sice pravda, že kolektivní chování třídy bylo poněkud jednostranné (to ho opravdu většina tak nesnášela, nebo byl ten diskouš a vůdce smečky tak charismatický? Opravdu by se v reálu celá třída postavila proti němu? Myslím, že ne.Na druhou stranu - je sice pravda, že některé postavy byly svým chováním až moc jednoduché, ale myslím si, že u tohohle filmu je to vcelku jedno. Jeho průběh vás doslova připoutá do křesla a donutí ho dokoukat do konce bez mrknutí oka. Nebudu zastírat, že se ve mně opravdu chvílemi vířila krev a těšil jsem se víc jak kdy jindy na závěrečnou scénu, jak to ti **** dostanou zpátky i s úrokama.
  • kajuska4

    ..

    Teri chodíš tu ještě?Pamatuješ si mně *7* *9*
    • kajuska4

      Re: ..

      Srry ale uz jsem nechodim nebavi mne to tu..a pamatuji si te ale srry uz si psat nikdy nebudeme *9*
      • kajuska4

        Re: Re: ..

        cooooo? *9* Já myslela že budeme kamarádka a ty takhle *9*
  • kajuska4

    ahojík.tweeeee já tu dlouho nebyla

    *9* *9*
    • kajuska4

      Re: ahojík.tweeeee já tu dlouho nebyla

      jééééééééé Ahojík Teriiiiiiiii jak je? *4*
      • kajuska4

        Re: Re: ahojík.tweeeee já tu dlouho nebyla

        mno...ujde a ty??Srry ale já byla s Romem si užívat *1* *3*
        • kajuska4

          Re: Re: Re: ahojík.tweeeee já tu dlouho nebyla

          dobrý a newa *4*
          • kajuska4

            Re: Re: Re: Re: ahojík.tweeeee já tu dlouho nebyla

            ok...díky *4* a co děláš??Já nic nuda *9* *3*
            • kajuska4

              Re: Re: Re: Re: Re: ahojík.tweeeee já tu dlouho nebyla

              pp *4*
            • kajuska4

              Re: Re: Re: Re: Re: ahojík.tweeeee já tu dlouho nebyla

              ok...já valím pp *14*
            • kajuska4

              Re: Re: Re: Re: Re: ahojík.tweeeee já tu dlouho nebyla

              hraju hru *4*
  • kajuska4

    nemazat

    *4* konečně kájush??
    • kajuska4

      Re: nemazat

      yes
      • kajuska4

        Re: Re: nemazat

        ??
        • kajuska4

          Re: Re: Re: nemazat

          srry=(( ale musím pp..NESSYNKA VALLO *14* *14* *14* *14* *14* *14*
          • kajuska4

            Re: Re: Re: Re: nemazat

            pp

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit